Graži krūtinė yra moteriškumo įrodymas, po krūties šalinimo operacijos dažnai moterys praranda pasitikėjimą savimi. Plastinės operacijos metu suformuojama krūtis, tuomet dailinti ir suteikti natūralų vaizdą gali padėti mikropigmentacija. Ji naudojama norint suteikti aureolei ryškesnę spalvą, koreguoti spenelio aureoles formą, jei jos yra ne vienodos, skiriasi dydžiai. Tai nėra skausminga procedūra , nes šiuo atveju oda neturi didelio jautrumo. Mikropigmentacijos metu naudojamos idealiai atitinkančios spalvos. Pigmentai „Swiss Color“ yra medicininiai, neturintys geležies oksido sudėtyje, nesukeliantys alergijos ir nekeičiantys spalvos, todėl yra visiškai saugios ir yra rekomenduojamos daugelio daktarų iš viso pasaulio.

Nauda ir privalumai:

  • Atkurtas estetinis krūties spenelio vaizdas;
  • Neskausminga ir efektyvi procedurą;
  • Galimas spalvų, formų bei dydžių pasirinkimas.

Po procedūros rekomenduojama vengti deginimosi, nesimaudyti baseine, nesilankyti pirtyje ar saunoje bent 1–2 savaites. Naudoti apsauginį kremą.
Rekomenduojamas laikas mikropigmentacijai yra ne anksčiau kaip po 6 mėnesių, kai visi randai yra sugiję ir gaunamas gydytojo leidimas.