Yra įvairiausių būdu ir įvairiausių priemonių, kurios gali atnaujinti jūsų odą ir padėti jums atrodyti gražiau – įvairūs kremai, masažai, kosmetinės ir chirurginės procedūros. Vienas jų galima vadinti natūraliomis, kitų nelabai. Jeigu jūs labiausiai vertinate natūralias procedūras, tada PRP yra kaip tik jums, nes kas gali būti natūraliau negu gydymasis savo paties organizmo medžiagomis?

Kas yra PRP?

PRP yra trombocitais praturtinta kraujo plazma. Trombocitai – kraujo dalelės, kurios yra atsakingos už žaizdų gijimą ir silpnų vietų stiprinimą. Jeigu įsipjovėte pirštą, trombocitai skuba į pagalbą, paskatina kraujo krešėjimą ir gydo žaizdą. Tinkamai nukreipti trombocitai gydo ir regeneruoja audinius. Mūsų procedūroms yra naudojamas jūsų paties kraujas. Kraujo dalys yra atskiriamos, kad būtų gautas veiksmingų medžiagų koncentratas. Procedūros privalumai:

  • Veiksminga procedūra. Procedūra padeda atkurti audinių elastingumą, sumažina raukšles ir pašviesina odą.
  • Greita procedūra. Procedūra trunka neilgai, iki valandos.
  • Ilgalaikis rezultatas. Šalinami ne simptomai, bet problemos priežastys.
  • Nesukelia alergijos. Naudojamas jūsų pačių kraujas, tad alergijos arba atmetimo reakcija yra minimali.

Kaip atliekama procedūra?

Iš pradžių pakonsultuosime dėl procedūros, aptarsime galimas kliūtis procedūrai ir sudarysime gydymo planą. Pati procedūra atliekama taip: iš jūsų paimamas nedidelis kiekis veninio kraujo, tada kraujas yra centrifuguojamas specialiu aparatu. Centrifugavimo tikslas – atskirti kraujo plazmą ir trombocitus nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Atskirta trombocitais praturtinta plazma yra įšvirkščiama į gydomą vietą ir prasideda regeneracijos procesas.

Susisiekite konsultacijai, laukiame jūsų!