Džiaugsmas apima mus ne dėl to, kad pilve ima plazdėti iš kažkur staiga atsiradę drugeliai. Viskas daug mažiau romantiška – džiaugsmas apima dėl organizme išskirtų hormonų. Šokolado molekulės stimuliuoja džiaugsmo hormonų endorfino ir serotonino gamybą. Tad galima sakyti, kad šokolado procedūra yra laimės ir džiaugsmo procedūra.

Visų pirma, išbandysite infraraudonųjų spindulių pirtį. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40-500 C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. Po pirties sekantis kūno šveitimas pašalins susikaupusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.

Galiausiai, ritualo svarbiausia dalis – šokoladinis viso kūno masažas. Procedūros metu naudojamas šokoladas intensyviai drėkina ir tonizuoja odą. Šokoladas maitina odą aktyviais elementais ir veikia centrinę nervų sistemą kaip antidepresantas. Dėl sudėtyje esančių kofeino ir tanino elementų pasižymi stimuliuojančiu poveikiu. Prisotina odą kalciu, kaliu, magniu bei pakelia nuotaiką.

Susisiekite ir išbandykite šokoladinį laimės ir džiaugsmo SPA ritualą!

 

Kainoraštis:

Mamos grožio laikas