Bėgant metams, mūsų kūnas keičiasi. Ne išimtis yra ir pokyčiai intymiose kūno vietose. Vienas iš jų – lytinių lūpų pigmentacijos pakitimai. Lytinės lūpos patamsėja, praranda anksčiau turėtą spalvą.

Sprendimas – lytinių lūpų balinimas lazeriu

Mūsų siūlomas sprendimas – lytinių lūpų balinimas lazeriu. Tai yra estetinė procedūra, kurios metu lazerio spinduliai aktyvuoja audinių regeneracines savybes, suaktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Dėl to audiniai atgauna anksčiau turėtą spalvą. Ši procedūra yra greita, neskausminga ir nesukelia jokio pašalinio poveikio.

Atlikus procedūrą, pastebimi puikūs rezultatai, audinys pradeda sparčiau gaminti kolageną, hialuroną. Vyksta regeneracija dėl sužadintų atsinaujinimo procesų. Kaip paveikiami vidiniai audiniai šiuo lazeriu galite pamatyti nuotraukoje, kurioje matoma spinduliuotės schema. Veikiami tik pagrindiniai, viršutiniai audiniai. Todėl procedūra visiškai saugi, atliekama naudojant sterilius vienkartinius antgalius. 

Greitai ir efektyviai pašalinkite šias problemas, kurios pakeis Jūsų gyvenimą:.

Privalumai:

Greitai po procedūros matomi rezultatai, kurie nudžiugins, nes pagerės Jūsų savijauta: visiškai be skausmo dings įvairios varginusios problemos. Nuotraukoje matomas audinio atsistatymo rezultatas po procedūrų "Femilift" AMI CO2 lazeriu.

Kainoraštis:

Mamos grožio laikas