Nepasitenkinimas lytinių lūpų išvaizda – tai retai aptariama ne tik estetinė, bet ir sveikatos problema. Kai kurioms moterims per didelės lytinės lūpos sukelia diskomfortą seksualinių santykių metu, vaikštant, sportuojant ar užsiimant kita veikla, dažniau kamuoja infekcijos. Tai paveikia moters pasitikėjimą savimi ir gyvenimo kokybę, tačiau lytinių lūpų korekcija lazeriu šią problemą gali išspręsti.

Lytinių lūpų korekcija atliekama su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos CO2 lazeriu BX300. Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka galima nustatyti šviesos bangos intervencijos gylį. Lazerio spinduliai sukelia tik koreguojamos lytinių lūpų vietos audinio destrukciją, taip suteikiant norimą lytinių lūpų formą. Lazeriu taip pat galima patempti ir sustangrinti lytines lūpas.

Lytinių lūpų mažinimo operacija lazeriu moterims dažniausiai taikoma po gimdymo arba brandesniame amžiuje. Lytinių lūpų operaciją atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Daugiau apie lytinių lūpų korekciją ir dizainą galite skaityti tinklaraščio įraše Lytinių lūpų dizainas – ne tik grožiui.

Procedūros nauda

 • Lytinių lūpų korekcija lazeriu gali padėti išspręsti tokias problemas kaip lytinių lūpų hipertrofija (didesnės nei įprasta lytinės lūpos) ar asimetrija.
 • Po procedūros lytinės lūpos atrodys estetiškiau, pagerės lytinio gyvenimo kokybė, bus patogiau judėti, jausite didesnį pasitenkinimą savo lytinių lūpų išvaizda.
 • Lytinių lūpų operacija lazeriu yra saugesnė už korekciją chirurginiu būdu.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Moterims, kurios turi pernelyg dideles ar asimetriškas lytines lūpas.
 • Norinčioms pagerinti estetinę lytinių lūpų išvaizdą.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Menstruacijų ir nėštumo metu.
 • Sergant onkologinėmis ar ūminėmis lytiniu būdu plintančiomis infekcinėmis ligomis.
 • Ar procedūra Jums tinkama, tiksliau nuspręsite kartu su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

 1. Prieš lytinių lūpų korekciją atliekama apžiūra, aptariama procedūros eiga, sveikatos istorija (anamnezė), jei reikia, paskiriami tyrimai.

 2. Koreguojama vieta paruošiama procedūrai, atliekamas vietinis nuskausminimas.

 3. Gydytojas, naudodamasis lazerio skleidžiamais spinduliais, naikina lytinių lūpų perteklinį audinį, taip jas sumažindamas ir koreguodamas. Procedūra nėra kraujinga, nes lazeris iš karto koaguliuoja, t. y. stabdo kraujavimą.

 4. Gijimo laikotarpis trunka apie 6 savaites, kol iškrenta siūlai. Svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Užtenka vienos lytinių lūpų korekcijos procedūros. Efektas išlieka visam gyvenimui.

Procedūros trukmė

Apie 1–2 val. 

Lytinių lūpų korekcijos kaina: 

800–1500 Eur