Lėtinis stresas gali sukelti fizinį ir emocinį kūno nuovargį. Ilgai trunkantis stresas gali sukelti padidėjusį emocinį nestabilumą, depresiją ir nerimą. Svarbi streso valdymo priemonė gali tapti lašinė streso mažinimui, padedanti įsisavinti visas reikiamas maistines medžiagas, kurias taip sunku gauti šiuolaikiniam organizmui su maistu.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad lašinių metodas yra labai saugus ir patikimas. Įrodyta, kad lašinėmis greičiau ir efektyviau gaunami organizmui trūkstami vitaminai ir mineralai, o medžiagos, naudojamos procedūroje, yra saugios ir patikrintos klinikiniais tyrimais.

Procedūros nauda

Lašinėje esama būtiniausių vitaminų, kurie padeda kontroliuoti stresą ir atpalaiduoja. Intraveninė infuzija maksimaliai nuramina kūną ir gerina nuotaiką, mažina dirglumą ir kitus streso požymius. 

Procedūrų kursas

Procedūrų kiekis gali būti įvairus – priklauso nuo siekiamo efekto, gali pakakti kelių procedūrų. Terapijos procedūrų kiekį individualiai nustato gydytojas. Norint užtikrinti ilgalaikį geros sveikatos efektą, procedūrų kursas turi būti kartojamas.

Procedūros trukmė

30-45 min. 

Kaina

129 eurai.