Celiulito gydymas, odos stangrinimas ir kūno modeliavimas gali būti atliekamas „Robolex“ arba „VelaShape VS+“ aparatais, kurie apjungia šias technologijas:

 • Kavitaciją. Žemo dažnio ultragarsas riebaliniame sluoksnyje suformuoja mikroburbuliukus, kurie sprogsta ir sunaikina riebalines ląsteles. 90 proc. ląstelių turinio pasišalina į limfą, o likę – į kraujotaką.
 • Radijo dažnį. 5–15 mm epidermio ir dermos gylyje kaitina audinius, skatina kolageno gamybą, stimuliuoja limfos tekėjimą ir suskaidytų riebalų drenavimą, jaunina ir stangrina odą.
 • Lazerį ir IR (infraraudonieji spinduliai). Žemo intensyvumo lazeris kaitina audinius, sutraukia išvešėjusias celiulito riebalines ląsteles, padeda skaidyti riebalus 5 mm gylyje.
 • Vakuumą. Tolygiai paskirsto šilumą audiniuose, giliai masažuoja, gerina limfotaką, didina odos elastingumą. 

Kuo šie aparatai skiriasi? Skirtumas tarp „VelaShape VS+“  ir ,,Robolex“ yra vakuumas: „VelaShape VS+“, priešingai nei „Robolex“, naudoja nepulsuojantį vakuumą, kuris gali padidinti mėlynių atsiradimo riziką. Vis dėlto gydymo rezultatai gana panašūs. Kuriuo aparatu atlikti procedūrą, padės nuspręsti specialistas.

Procedūros nauda

 • Dėl sukeliamos kavitacijos celiulitas gydomas ypač efektyviai, nes naikinamos pačios riebalinės ląstelės, dėl ko kartu sumažėja apimtys, dailėja kūno linijos.
 • Norint atsikratyti celiulito svarbu stangrinti odą, kad nebeliktų ,,apelsino žievelės“. Suaktyvėjusi kolageno gamyba sutvirtina, sustangrina ir atjaunina odą.
 • Sujungtos keturios technologijos smarkiai padidina procedūros veiksmingumą ir suteikia ne vieną efektą: gydo celiulitą, stangrina ir jaunina odą, modeliuoja kūną, išryškina linijas, mažina apimtis.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Apimtims mažinti, celiulitui gydyti, kūnui stangrinti ir kontūruoti.
 • Po lipolizės (riebalų nusiurbimo), gimdymo ar kitais atvejais esant laisvai, suglebusiai odai stangrinti.
 • Tinka rankų, kojų, šlaunų, pilvo ir kitoms kūno sritims.

Kam netinkama ši procedūra?

 • Celiulito gydymas neatliekamas nėščioms moterims.

Procedūros eiga

 1. Prieš procedūrą nenaudokite kremų, aliejų ar panašių kosmetinių priemonių. Taip pat patariame nevartoti kraują skystinančių vaistų, dvi savaites venkite saulės spindulių, soliariumų.

 2. Oda paruošiama procedūrai.

 3. Aparato galvute masažuojamos probleminės vietos. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, dilgčiojimas.

 4. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros. Kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.

 5. Jei norite pasiekti dar geresnių rezultatų, procedūras galima derinti su mezoterapija kūnui, kūno įvyniojimais, anticeliulitiniais-limfodrenažiniais masažais.

 6. Gydymo periodu patariama gerti daugiau vandens, kad greičiau pasišalintų riebalų ląstelių produktai.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultatas gali būti matomas jau po pirmos procedūros, tačiau geriausiam rezultatui pasiekti reikalingas maždaug 8 procedūrų kursas. Tikslų procedūrų skaičių nustato specialistas, atsižvelgęs į celiulito stadiją ir kitus veiksnius.

 

Kainos zonomis:

Kojos – 30 Eur /  Pilvas – 30 Eur / Sėdmenys – 30 Eur / Rankos – 30 Eur / Smakras – 30 Eur – 30 min
Kojos + sėdmenys (60 min) – 60 Eur
Kojos + sėdmenys + pilvas (90 min) – 90 Eur
Visas kūnas (120 min) – 120 EurKainoraštis:

Kūno modeliavimo procedūros

Celiulito gydymas ir kūno stangrinimas aparatais „VelaShape VS+“ ir „Robolex“
30-120 €