Tajų pėdų masažas – tai daugiau nei 3000 metų vystoma taškinio pėdų masažo technika. Tajų pėdų masažas buvo kuriamas remiantis tajų filosofija, kad sveikame kūne veikia visos keturios pasaulio stichijos (vanduo, ugnis, vėjas, žemė). Žmogui susirgus atsiranda disbalansas, todėl šio pėdų masažo tikslas – jį atstatyti. 

Pėdos nusipelno būti lepinamos, nes joms tenka atsakingos kūno nešiojimo ir laikymo pareigos. Taip pat ši kūno dalis yra unikali: joje esantys taškai yra sujungti su kiekvienu kūno organu, dėl to masažo metu veikiamos ne tik pėdos, bet ir visas organizmas. Su specialia lazdele stimuliuojami jautriausi pėdų taškai, tad bus masažuojamos tiek pėdos, tiek vidaus organai. Po šio masažo jausitės atsipalaidavę, gyvybingi ir žvalūs, o kojose dings nuovargis.

Tajų pėdų masažo nauda:

  • Stimuliuojama kraujo ir limfos cirkuliacija.
  • Gerėja organų veikla.
  • Malšina galvos ir kitus skausmai.
  • Padeda atsipalaiduoti, mažina įtampą ir nuovargį.
  • Gerėja nervų sistemos darbas.

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Procedūros trukmė 60 min.

Į procedūrą įeina: 15 min. pėdų šveitimo ir nuplovimo ritualas, 45 min. Tajų pėdų masažas su lazdele.

Pasilepinkite atpalaiduojančiu tajų pėdų masažu!