Sportinis miofascialinis masažas – tai masažas stimuliuojantis visas raumenų grupes ir fascijas. Jis atliekamas stipriais, greitais ir giliais judesiais įšildančiais raumenis. Šis masažas  rekomenduojamas ne vien sportininkams, bet ir asmenims užsiimantiems kitokia aktyvia fizine veikla ar patiriantiems nuolatinę įtampą ir nuovargį. Masažo technika skirta sušildyti raumenis, todėl tai efektyvus būdas juos paruošti prieš treniruotę ar atpalaiduoti po jos. Taip pat masažas gali būti atliekamas raumenų mėšlungiui šalinti, raumenų tonusui atstatyti, atkurti ir normalizuoti po traumų patirtus organizmo funkcijų pažeidimus.

Kodėl sportinis miofascialinis masažas ypač aktualus sportininkams? Sportuojant kraujotaka aprūpina raumenis deguonimi bei šalina rūgštingų medžiagų sankaupas. Sutrikus šiems procesams raumuo gali susitraukti. Tokia reakcija vadinama spazmu (mėšlungiu). Nepakankamai pailsėję raumenys pervargsta ir raumenų audiniuose atsiranda mazgeliai – fibrozitai. Tuomet raumenyse pradedama jausti įtampa, atsiranda maudimas, kuris dažnai virsta skausmu, taip pablogindamas tiek savijautą, tiek apskritai gyvenimo kokybę.

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Procedūros trukmė: 60 min. (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Kaina:

30 min. – 30 eur.

60 min. – 60 eur.