Rankos

Rankos kasdien atlieka nesuskaičiuojamą galybę darbų, be to, su amžiumi jų oda greitai vysta. Su rankomis nuolat kažką veikiame ir jas matome, todėl joms reikalinga išskirtinė priežiūra. Rankų masažas gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine būkle. Masažo judesiai padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta.

Pėdos

Pėdose esantys taškai susisiekia su kiekvienu vidaus organu, todėl kai masažuojamos pėdos, poveikį jaučia ir kitos kūno dalys. Tai turi itin teigiamos įtakos sveikatai, nes masažo metu gerinama vidaus organų veikla ir kraujotaka, stiprinama nervų sistema ir mažinama įtampa. Šis masažas gali būti ir profilaktika prieš įvairias ligas.

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu. 

 

Trukmė: 30 minučių. 

 

Susisiekite ir išbandykite pėdų ir rankų masažą!