Dažnai masažas laikomas tik kaip atsipalaidavimo priemonė, tačiau taikant skirtingas technikas, kūnui daromas skirtingas poveikis, ne vien atpalaiduojantis. Gydomasis viso kūno masažas – tai ne tik proto ramybės ir gilios kūno relaksacijos garantas, bet ir viena iš gydymo priemonių. Šio masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. 

Gydomojo masažo metu meistras masažuoja tas vietas, kurioms tuo metu reikia daugiausiai dėmesio. Priklausomai nuo poreikio, meistras parenka judesių stiprumą ir dažnį. Šis masažas ypač rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą; jis gali būti daromas ir profilaktiniais tikslais.

Gydomojo masažo nauda:

  • Pagerinama kraujotaka ir limfotaka.
  • „Išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai.
  • Atpalaiduoja įsitempusias vietas, lygina raukšles ir randus.
  • Suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį.
  • Oda tampa stangri ir elastinga, odos spalva – skaisti.

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Procedūros trukmė 60 min. (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Susisiekite ir išbandykite gydomąjį masažą pas mus!