Aromaterapinis masažas – tai nuostabių kvapų apgaubtas poilsis, kurio metu patirsite ne tik meistro atpalaiduojančius judesius, bet ir teigiamą aromatų poveikį. Eterinių aliejų nauda jaučiama ir per kvėpavimą, todėl pajusite teigiamą poveikį psichologinei ir emocinei būsenai. Tai nuo seno žinomas būdas, kaip pasiekti vidinę harmoniją ir atsipalaiduoti, nes įvairūs kvapai skirtingai veikia žmogų. 

Tačiau eteriniai aliejai ne tik pasirūpina psichine sveikata – juose esančios veikliosios medžiagos stimuliuoja įvairių organizmo funkcijų darbą, o priešuždegiminės ir antiseptinės savybės saugo ir lepina odą. Todėl iš aromaterapinio masažo gausite dvigubą naudą: pajusite meistriškų masažo judesių galią ir eterinių aliejų magiją.

Aromaterapinio masažo nauda:

  • Atpalaiduojami raumenys ir pašalinama susikaupusi įtampa.
  • Gerinama kraujotaka, limfos apykaita, stiprinama imuninė sistema.
  • Atpalaiduojami ne tik raumenys, bet ir protas – apima ramybė ir dvasinė pusiausvyra.
  • Tonizuoja, padeda atsikratyti nuovargio jausmo.
  • Oda pamaitinama ir sudrėkinama.

Pas mus turite galimybę patys pasirinkti aliejų masažui, kurio kvapas Jums būtų malonus. Gali būti siūlomi tokie variantai: migdolų, abrikosų kauliukų, vynuogių kauliukų, rožių, citrusinių vaisių, buriti, tonizuojantys ir atpalaiduojantys raumenis aliejai. Taip pat galite pasilepinti masažu su sviestmedžio, kakavos ar mango vaisių sviestu.

Procedūros trukmė 60 min. (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Susisiekite su mumis ir išbandykite aromaterapinį masažą patys arba palepinkite juo sau artimą žmogų.