Nukarusi žastų oda – tai didelio svorio netekimo, amžiaus ar genetikos rezultatas. Oda nukarsta, nes netenka elastingumo arba tiesiog nespėja trauktis kartu su krentančiu svoriu. Ši problema sunkiai išsprendžiama sveika mityba ir sportu, todėl kartais vienintelė išeitis belieka žastų plastika. Jos metu pašalinamas odos ir riebalų perteklius ir suformuojamas dailesnis ir stangresnis rankų kontūras.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Panaikinta nukarusi žastų oda.
  • Gražesnė, stangresnė ir tvirtesnė žastų oda.
  • Dailesnis rankų kontūras.

Kam tinkama ši operacija?

Žastų plastika tinkama esant žastų odos nukarimui, atsiradusiam po svorio nukritimo, amžinių pokyčių.

Kam netinkama ši operacija?

Plastinės operacijos neatliekamos esant silpnai sveikatai. Ar operacija tikslinga ir galima, tiksliau sprendžia gydytojas, atsižvelgęs į sveikatos būklę.

Operacijos eiga

1. Pasiruošimas žastų plastikos operacijai prasideda nuo apsilankymo pas plastikos chirurgą. Konsultacijos metu aptariama visa aktuali informacija susijusi su plastine operacija.

2. Odos ir riebalų perteklius žastų srityje šalinamas bendroje nejautroje (narkozėje).

3. Chirurgas, atsižvelgęs į žastų nukarimo lygį, vidinėse rankų pusėse pasižymi vietas, kuriuose bus atliekami pjūviai. Padarius pjūvius, šalinamas odos ir riebalų perteklius, patempiama oda. Po operacijos žaizda susiuvama.

4. 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) siūloma praleisti klinikoje. Apie dvi savaites reiktų vengti aktyvios fizinės veiklos. Detalesnė informacija, kaip savimi rūpintis po operacijos, pateikia gydytojas.

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos