Didelis svorio netekimas paprastai yra džiugus įvykis žmonėms, siekusiems atsikratyti antsvorio, tačiau su šiuo pokyčiu ateina kiti iššūkiai: nukarusi pilvo, žastų, šlaunų oda. Šios problemos geriausiai ir efektyviausiai išsprendžiamos plastinėmis operacijomis, kurių metu pašalinamas odos ir riebalų perteklius. Šlaunų pakėlimas skirtas atstatyti stangrią, lygią ir gražią šlaunų oda, kad galėtumėte vėl džiaugtis dailiomis kojomis.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Stangresnė, lygesnė, tvirtesnė šlaunų oda.
  • Sumažėjusi šlaunų apimtis.
  • Pagražėjęs šlaunų kontūras.

Kam tinkama ši operacija?

  • Šlaunų pakėlimas atliekamas norintiems pašalinti nukarusią šlaunų odą ir padailinti jų išvaizdą.
  • Šlaunų pakėlimą geriausia atlikti, kai kūno svoris yra stabilus. Galima derinti su kai kuriomis kitomis operacijomis, pavyzdžiui, riebalų nusiurbimu.

Kam netinkama ši operacija?

  • Sergant kojų venų uždegimu, esant bendram organizmo nusilpimui.
  • Ar operacija jums gali būti atliekama, tiksliau sprendžia gydytojas konsultacijos metu, atsižvelgęs į jūsų sveikatos būklę.

Operacijos eiga

1. Pasiruošimas operacijai prasideda nuo konsultacijos su plastikos chirurgu, kurios metu aptariama visa aktuali informacija susijusi su plastine operacija.

2. Šlaunų pakėlimas atliekamas bendroje nejautroje.

3. Chirurgas pasižymi vietas, kuriose bus atliekami pjūviai. Paprastai pjaunama vidinėje šlaunų pusėje. Atlikus pjūvį, pašalinamas odos ir riebalų perteklius, patempiama ir sustangrinama odą. Operacijos pabaigoje žaizda susiuvama.

4. 1–5 paras (parų skaičius priklauso nuo paciento būklės) reikėtų praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip rūpintis savimi po operacijos, pateikia gydytojas.

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos