Plokščias, beformis ar po nukritusio svorio nukaręs užpakaliukas – gana dažna priežastis, priverčianti moteris kompleksuoti. Tačiau įgimti, dėl amžiaus ar kitų priežasčių atsiradę apatinės dalies kūno pokyčiai dažnai gali būti koreguojami plastinėmis operacijomis. Dailų, gundantį ir didesnį užpakaliuką gali suteikti sėdmenų didinimas implantais arba riebalais.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Didesnis ir dailesnis užpakaliukas
  • Išraiškingesnės kūno formos
  • Padidėjęs pasitikėjimas savimi

Kam tinkama ši operacija?

Operacija tinkama mažiems sėdmenims didinti, jų formai koreguoti ir tobulinti. Ar procedūra jums galima, tiksliau sprendžia plastikos chirurgas konsultacijos metu, atsižvelgęs į jūsų sveikatą.

Kam netinkama ši operacija?

Plastinės operacijas neatliekamos esant silpnai sveikatai. Esant per mažam svoriui

Operacijos eiga:

1. Būtina pirmiausiai apsilankyti pas plastikos chirurgą konsultacijai, kad būtų galima įvertinti jūsų sveikatos būklę, parinkti tinkamiausią sėdmenų didinimo būdą, aptarti operacijos eigą.

2. Sėdmenų didinimas implantais. Operacija atliekama bendroje nejautroje. Sėdmens klostėje padaromas pjūvis, per kurį įdedamas implantas po sėdmens raumeniu arba virš jo. Pabaigoje žaizda susiuvama. Operacija ypač tinkama moterims, kurios yra lieknos ir negali sėdmenų pasididinti savo riebalais.

3. Sėdmenų didinimas riebalais. Ši procedūra dar vadinama brazilišku sėdmenų didinimu, kuris padeda pasiekti natūralių rezultatų ir dailiai pagražinti užpakaliuką. Iš pradžių atliekama liposakcija, kurios metu riebalai nusiurbiami nuo tų kūno vietų, kuriose yra riebalų perteklius (pilvas, juosmuo, rankos ir pan.). Tada nusiurbti riebalai apdorojami ir suleidžiami į sėdmenis.

4. Apie 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) rekomenduojama praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip savimi rūpintis po operacijos, pateikia gydytojas.

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos