Riebalų perteklius deformuoja mūsų figūrą, o kartais sukelia rimtų sveikatos sutrikimų. Kūno formas ir svorį galima koreguoti pasitelkiant sveiką mitybą ir judrų gyvenimo būdą, tačiau kai kurios kūno vietos sunkiai ar net visai nepasiduoda koreguojamos. Riebalų nusiurbimas padeda šią problemą išspręsti, o jų persodinimas – sumodeliuoti geidžiamą figūrą.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Riebalų nusiurbimas padailina kūno formas, atkuria jų proporciją
  • Sumažėjusi kūno vietų, nuo kurių buvo nusiurbiami riebalai, apimtis.
  • Galimybė savo riebalus panaudoti kitoms kūno sritims koreguoti (krūtims, sėdmenims, veidui ir pan.). Persodinti riebalai paprastai gerai prigyja, todėl mažesnė komplikacijų rizika.

Kam tinkama ši operacija?

Riebalų nusiurbimas ir persodinimas atliekamas asmenims, kurie siekia sumažinti apimtis, padailinti kūno linijas ir savo riebalais pakoreguoti kitas kūno sritis, taip suteikiant gražesnes ir proporcingesnes formas. Svarbu paminėti, kad riebalų nusiurbimas neatstoja svorio numetimo, o labiau skirtas kūno linijoms koreguoti.

Kam netinkama ši operacija?

Riebalų nusiurbimas netinkamas esant dideliam antsvoriui, kai kūno masės indeksas yra virš 30. Ar jums riebalų nusiurbimas tikslingas ir galimas, tiksliau nuspręsite su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Operacijos eiga

1. Prieš riebalų nusiurbimą reikalinga konsultacija su plastikos chirurgu. Jos metu aptariama visa informacija susijusi su plastine operacija.

2. Riebalų nusiurbimas vyksta bendroje nejautroje, o jei procedūros apimtis nedidelė, tada galima taikyti ir vietinį nuskausminimą.

3. Įvedus kaniulę, su vakuuminiu siurbliu riebalai ištraukiami iš koreguojamų vietų (pilvo, šlaunų, žastų ir t. t.). Šiuos riebalus, atitinkamai paruošus, galima persodinti į kitas kūno vietas, kuriose norima padidinti tūrį, pavyzdžiui, krūtų arba sėdmenų.

4. Kelias dienas po operacijos gali būti jaučiamas skausmas. 4–6 savaites (priklauso nuo to, kiek ir iš kur buvo nusiurbta riebalų) patartina nešioti specialią kompresinę aprangą ir vengti intensyvaus sporto.

5. 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) rekomenduojama praleisti klinikoje, jei operacija buvo atlikta taikant narkozę. Detalesnę informaciją, kaip rūpintis savimi po operacijos, pateikia gydytojas.

 

 

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos