Graži figūra neatsiejama nuo dailaus pilvuko, tačiau išlaikyti jo grožį yra nelengva užduotis. Jis linkęs kaupti riebalus, o staiga numetus svorio ar po gimdymo palieka dovanėlę – nukarusią odą. Kai odos perteklius itin didelis, jis gali susimesti į klostes, o tai sukelia ne vien estetines problemas, bet ir sveikatos – atsiranda odos iššutimai, žaizdos. Pilvo plastika – tai efektyviausias kelias pasiekti plokščią pilvuką ir padailinti kūno formas.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Plokštesnis ir gražesnis pilvas, sumažėjusi juosmens apimtis.
  • Lieknesnės ir dailesnės kūno linijos.
  • Padidėjęs pasitenkinimas kūnu ir pasitikėjimas savimi.

Kam tinkama ši operacija?

Pilvo plastika gali būti atliekama pacientams, kurie turi didelį pilvo odos ir / ar riebalinio audinio perteklių, atlaisvėjusią pilvo sieną. Taip pat svarbu, kad kūno svoris būtų stabilus. Galima derinti su riebalų nusiurbimu / persodinimu.

Kam netinkama ši operacija?

Plastinės operacijos neatliekamos esant silpnai sveikatai. Ar operacija jums tikslinga ir galima, tiksliau nuspręsite su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Operacijos eiga

1. Pasiruošimas pilvo plastikai prasideda nuo konsultacijos su plastikos chirurgu. Pokalbio metu aptariama jūsų sveikatos istorija (anamnezė), dabartinė sveikatos būklė, suteikiama visa informacija apie operaciją.

2. Pilvo plastika atliekama narkozėje.

3. Chirurgas padaro pjūvį (dažniausiai pilvo apačioje) ir pašalina odos ir riebalų perteklių. Atsilaisvinusi pilvo siena ir / ar išsiskyrę ilgieji pilvo raumenys sutvirtinami siūlais. Operacijos pabaigoje, žaizda susiuvama.

4. 1–5 paras patartina praleisti klinikoje (praleidžiamų parų skaičius priklauso nuo plastinės operacijos sudėtingumo ir paciento būklės). Detalesnę informaciją, kaip savimi rūpintis po operacijos, pateikia gydytojas.

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos