Lytinių lūpų išvaizda veikia moters pasitikėjimą savimi, intymų gyvenimą, o kartais sukelia ir diskomfortą. Padidėjusios mažosios lytinės lūpos (hipertrofija) yra tuomet, kai jų neapgaubia didžiosios lytinės lūpos. Tai gali sukelti nepatogumų tiek seksualiniame, tiek kasdieniame gyvenime, kai jaučiamas diskomfortas užsiimant fizine veikla, mylintis, vilkint aptemptus rūbus, sėdint. Dėl hipertrofijos padidėja infekcijų tikimybė, dažniau sudirginamos lytinės lūpos. Išeitimi gali tapti lytinių lūpų plastika, kurios metu pašalinamas audinio perteklius, moteriai sugrąžinamas komfortas ir pasitikėjimas savimi.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Pašalintas mažųjų lytinių lūpų perteklius, sumažinta asimetrija.
  • Išnykęs psichologinis ir fizinis diskomfortas.
  • Didesnis pasitikėjimas savimi ir pasitenkinimas intymiu gyvenimu.

Kam tinkama ši operacija?

Lytinių lūpų plastika atliekama moterims, kurios jaučia psichologinį ir fizinį diskomfortą dėl lytinių lūpų hipertrofijos, žymios asimetrijos.

Kam netinkama ši operacija?

Operacija neatliekama esant bendram sveikatos nusilpimui. Ar operacija jums gali būti atliekama, tiksliau sprendžia gydytojas konsultacijos metu.

Operacijos eiga

 1. Prieš operaciją būtinas vizitas pas plastikos chirurgą, su kuriuo aptarsite tokius aspektus, kaip sveikatos istorija (anamnezė), vartojami vaistai, operacijos eiga, galimybės, lūkesčiai ir rezultatai.

2. Operacija atliekama vietinėje arba bendrojoje nejautroje.

3. Operacijos metu chirurgas pašalina lytinių lūpų perteklių ir jas koreguoja.

4. 1–5 paras (parų skaičius priklauso nuo paciento būklės) reikėtų praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip rūpintis savimi po operacijos, pateikia gydytojas.

Operacijos trukmė

Apie 2 val.

Kainoraštis:

Kūno kontūro operacijos