Masažas gali būti taikomas visiems vaikams, judesius parenkant pagal specialius poreikius. Masažai suaktyvina vaiko kraujotaką, virškinimą, gerina psichomotorinį vystymąsi, padeda šalinti kai kuriuos įgimtus defektus (pvz., pilnapadystę, šleivumą, kreivakaklystę) bei reguliuoti padidėjusį/sumažėjusį raumenų tonusą.

Kūdikių masažas stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, skatina psichomotorinį vystymąsi, sumažina pilvo dieglius, suirzimą, gerina virškinimą. Po masažo kūdikis geriau miega, valgo, tampa ramesnis. Vaikai, kurie pirmaisiais gyvenimo metais yra reguliariai masažuojami, žymiai mažiau serga ir aplenkia savo bendraamžius psichiniu, protiniu ir fiziniu išsivystymu. Masažo procedūros ypatingai naudingos neišnešiotiems kūdikiams, jos padeda ne tik pasivyti, bet kai kada net pralenkti normaliai gimusius bendraamžius.

Rekomenduojama kūdikį pradėti masažuoti jau antrąjį jo gyvenimo mėnesį, kuomet sumažėja jo rankų ir kojų raumenų tonusas. Kūdikiai paprastai turi būti reguliariai masažuojami, kol sulaukia 1,5-2 metų. Kūdikiui gali būti atliekamas gydomasis (jei skiria gydytojas) arba atpalaiduojantis – raminantis masažas.

Masažai taikomi vaikams turintiems sveikatos sutrikimų tokių kaip:

  • Hipertonusas (padidėjęs raumenu tonusas. Iki 3 mėnesių neretai dar būna padidėjęs fiziologinis raumenų tonusas, o vėliau mažyliui augant jis tampa normalus. Jei padidėjęs tonusas išlieka ilgiau, reikia masažų ir mankštelių, kad raumenys atsipalaiduotų. Tokiu atveju taikomas atpalaiduojantis masažas su ištempimais.)
  • Hipotonusas (sumažėjęs raumenų tonusas. Tokiu atveju reikalingas intensyvesnis, greitesnis masažas, kad padidėtų tonusas, suintensyvėtų kraujotaka.)
  • Vėluojanti raida (Vienas iš vėluojančios raidos pavyzdžių galėtų būti toks: mažylis, būdamas 5–6 mėnesių, jau turi gebėti koordinuotai bei užtikrintai verstis nuo nugaros ant pilvo, ir nuo tada pradėti verstis atvirkščiai. Jeigu to dar nedaro, ženklas, jog raida vėluoja).
  • Kreivakaklystė,
  • O ir X raidės kojų korekcijai
  • Liemens asimetrija,
  • Šleivapadystė.

Trukmė: 30 min.

Kūdikio masažo kaina:

Vienkartinis apsilankymas 15 eur.

5 kartų abonementas 70 eur. 

10 kartų abonementas 120 eur. 

Kainoraštis: