Mankštinantis ant  kamuolio vaiko kūnas atlieka daugiau judesių, t. y. padidėja jo judesių amplitudė, todėl tempimo pratimai tampa efektyvesni. Tokie pratimai lavina vaiko jutimus, koordinaciją bei pusiausvyrą. Ne mažiau svarbu yra tai, kad pratimai ant kamuolio yra žaismingi ir įdomūs vaikams.

Kūdikių masažas stiprina imunitetą, pagerina kraujotaką, skatina psichomotorinį vystymąsi, sumažina pilvo dieglius, suirzimą, gerina virškinimą. Po masažo kūdikis geriau miega, valgo, tampa ramesnis. Vaikai, kurie pirmaisiais gyvenimo metais yra reguliariai masažuojami, žymiai mažiau serga ir aplenkia savo bendraamžius psichiniu, protiniu ir fiziniu išsivystymu. Masažo procedūros ypatingai naudingos neišnešiotiems kūdikiams, jos padeda ne tik pasivyti, bet kai kada net pralenkti normaliai gimusius bendraamžius.

Masažai ir mankštelės taikomi vaikams turintiems sveikatos sutrikimų tokių kaip:

  • Hipertonusas (padidėjęs raumenu tonusas. Iki 3 mėnesių neretai dar būna padidėjęs fiziologinis raumenų tonusas, o vėliau mažyliui augant jis tampa normalus. Jei padidėjęs tonusas išlieka ilgiau, reikia masažų ir mankštelių, kad raumenys atsipalaiduotų. Tokiu atveju taikomas atpalaiduojantis masažas su ištempimais.)
  • Hipotonusas (sumažėjęs raumenų tonusas. Tokiu atveju reikalingas intensyvesnis, greitesnis masažas, kad padidėtų tonusas, suintensyvėtų kraujotaka.)
  • Vėluojanti raida (Vienas iš vėluojančios raidos pavyzdžių galėtų būti toks: mažylis, būdamas 5–6 mėnesių, jau turi gebėti koordinuotai bei užtikrintai verstis nuo nugaros ant pilvo, ir nuo tada pradėti verstis atvirkščiai. Jeigu to dar nedaro, ženklas, jog raida vėluoja).
  • Kreivakaklystė,
  • O ir X raidės kojų korekcijai
  • Liemens asimetrija,
  • Šleivapadystė.

Trukmė: 55 min.

Individualios kūdikio mankštos + masažo kainos:

Vienkartinis apsilankymas 25 eur.

5 kartų abonementas 100 eur. 

10 kartų abonementas 180 eur. 

Kainoraštis: