Standi krūtinė – vienas iš dažniausiai keliamų reikalavimų idealiai krūtinei. Tačiau amžius, gimdymas ar kitos priežastys lemia, kad krūtys praranda savo formą ir pasislenka žemyn, dėl to moterys pradeda kompleksuoti. Krūtų pakėlimas padeda suformuoti naują krūtų formą – kur kas standesnę ir stangresnę. Pakeltos ir naujai sumodeliuotos krūtys leis vėl jaustis patraukliai ir susigrąžinti pasitenkinimą krūtine.  

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Operacijos metu krūtinė dailiai pakeliama, todėl nebebus nukarusi krūtinė, įgaus gražesnę ir standesnę formą.
  • Nukarusių krūtų speneliai dažnai būna pernelyg nusileidę, todėl operacijos metu atstatoma jų taisyklinga pozicija.
  • Jei buvo kompleksuojama dėl nukarusios krūtinės, tai po krūtų pakėlimo padidės pasitenkinimas kūnu ir pasitikėjimas savimi.

Kam tinkama ši operacija?

Krūtų pakėlimas atliekamas moterims, kurių krūtys pasmukusios žemyn. Operacija gali būti derinama su krūtų didinimu implantais arba krūtų mažinimu.

Kam netinkama ši operacija?

Operacija neatliekama esant silpnai sveikatai. Ar krūtų pakėlimo operacija gali jums būti atliekama, tiksliau sprendžia plastikos chirurgas, atsižvelgęs į sveikatos būklę.

Operacijos eiga

1. Prieš operaciją būtina susitikti su plastikos chirurgu konsultacijai, kuris įvertins jūsų sveikatos istoriją (anamnezę), dabartinę sveikatos būklę, gali paskirti tam tikrus tyrimus (pavyzdžiui, krūtų echoskopiją ar kraujo tyrimus). Konsultacijos metu taip pat įvertinamos krūtys, jų forma, pasmukimas, aptariami lūkesčiai ir galimi rezultatai.

2. Krūtų pakėlimas atliekamas narkozėje.

3. Pagrindinis operacijos principas – pašalinti odos perteklių ir aukščiau pakelti krūties audinius ir spenelio aureolę. Siekiant sumažinti randų matomumą, stengiamasi siūlus susiūti aplink aureolę. Operacijos metu gali būti taikomos skirtingos krūtų pakėlimo technikos, kurių parinkimas priklauso nuo krūtinės anatominių savybių ir plastikos chirurgo kompetencijos.

4. Rekomenduojama 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) praleisti klinikoje. Detalesnę informaciją, kaip savimi rūpintis po operacijos, pateikia gydytojas.

Kainoraštis:

Krūtinės operacijos

1200–2500 €
1200–2500 €
2500–3500 €