Nepasitenkinimas savo krūtine paskatina ne vieną moterį svarstyti apie plastinę krūtų operaciją. Krūtinės didinimas padeda ne tik suformuoti dailią ir natūraliai atrodančią krūtinę, bet ir grąžinti pasitikėjimą savimi bei pamilti savo kūną iš naujo. Krūtis galima pasididinti implantais arba savo riebalais. Mūsų klinikoje galite rinktis šių firmų implantus: Sebbin, Motiva, Mentor, Polytech. Taip pat galite pasirinkti apvalios (pakeliančius krūtinę), anatominės (primenančius vandens lašelį) arba ergonominės (prie kūno prisitaikančius implantus) formos implantus.

Visi mūsų siūlomi implantai yra itin aukštos kokybės, saugūs ir sukurti pasitelkiant inovatyviausias technologijas. Platus pasirinkimas leidžia kiekvienai moteriai rasti tai, kas tinkamiausia jos kūno ir krūtų tipui ir labiausiai atitinka gyvenimo būdą, norus. Konsultacijos metu plastikos chirurgas išsamiai papasakos apie kiekvienos firmos implantų privalumus, padės pasirinkti dydį, formą, kad operacijos rezultatais būtumėte patenkintos maksimaliai.

Mūsų klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Operacijos rezultatai

  • Pasirinkę sau tinkamiausią ir geriausiai tinkančią implantų formą, jūsų krūtinė atrodys itin dailiai, natūraliai.
  • Po operacijos krūtinė atrodo didesnė. Krūtų didinimo operacija taip pat padeda panaikinti krūtų asimetriją, todėl po operacijos krūtys taps simetriškos.
  • Krūtinės didinimas gali suteikti pasitikėjimo savimi, padidinti pasitenkinimą savo kūnu.

Kam tinkama ši operacija?

  • Maža krūtinė
  • Krūtų asimetrija
  • Krūtų ptozė (žemyn nusileidusios krūtys)

Kam netinkama ši operacija?

Operacija atliekama tik esant geros sveikatos. Ar procedūra jums galima ir tikslinga, tiksliau nuspręsite su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Operacijos eiga

1. Krūtinės didinimas, kaip ir bet kokia kita intervencinė procedūra, reikalauja išsamios konsultacijos su plastikos chirurgu. Pokalbio metu aptarsite sveikatos būklę, lūkesčius, galimus rezultatus, implantus, bus atlikta krūtų apžiūra ir atlikti kiti operacijos pasiruošimo darbai.

2. Krūtinės didinimas implantais. Krūtų didinimas atliekamas bendroje nejautroje. Chirurgas, atsižvelgdamas į jūsų krūtų anatomines savybes ir lūkesčius, pritaiko tinkamiausią chirurginį metodą, nuspręsdamas, kurioje vietoje padaryti pjūvį (po krūtimi, ties speneliais ar pažastimis) ir įkelti implantą (po krūties liauka arba po krūties raumeniu). Pritaikęs geriausią metodą, įterpia implantą į suformuotą ložę. Operacijos pabaigoje padarytas pjūvis susiuvamas.

3. Krūtinės didinimas riebalais. Operacija atliekama bendroje nejautroje. Pirmiausia riebalai nusiurbiami, įvedus kaniulę ir išsiurbus su vakuuminiu siurbliu. Paskui, paruošti riebalai, suleidžiami į krūtis. Taip figūra tampa lieknesnė, o krūtys – didesnės.

4. 1–5 paras (priklausomai nuo paciento būklės) rekomenduojama praleisti klinikoje, kad būtų suteikta tinkama pooperacinė priežiūra. Po krūtų didinimo operacijos galimas skausmas, taip pat patinimas, kuris sumažėja maždaug po 2–3 savaičių. Detalesnę informaciją, kaip savimi pasirūpinti po operacijos, suteikia gydytojas.

 

Kainoraštis:

Krūtinės operacijos

1200–2500 €
1200–2500 €
2500–3500 €