Odos atjauninimas TTV LIFT – puiki alternatyva mikroadatinėms mezoterapijos procedūroms. Procedūros metu oda nuvaloma ir prisotinama sintetiniais žmogaus augimo faktoriais ir biomimetiniais peptidais praturintais geliais ir serumais, pasižyminčiais ryškiu biostimuliuojančiu poveikiu ir spartinančiais fiziologinius odos atsinaujinimo procesus. Iš karto po procedūros galėsite džiaugtis jaunatviškesne, lygesne ir glotnesne oda.  Ryškiems ir ilgalaikiams rezultatams pasiekti rekomenduojamos 3-5 maždaug 15 minučių trukmės procedūros ir odos priežiūros priemonės namuose, kurias galite įsigyti mūsų klinikoje.  

Kodėl TTV LIFT procedūra?

Mezoterapinė odos atjauninimo procedūra TTV LIFT PEEL daugeliu atveju gali būti taikoma veido, kaklo, dekolte ir kūno odai bet kuriuo metų laiku. Procedūra patraukli tuo, kad iš karto po jos galėsite grįžti prie kasdieninės veiklos ar būti saulėje, nes TTV LIFT nesuteikia mikroadatinėms procedūroms būdingo diskomforto: odos paraudimo, galimo patinimo ir mikro hematomų, pleiskanojimo. Naudojami geliai nėra jautrūs UV spinduliams, todėl savo odą galėsite lepinti pavasarį ir net vasarą.

Kuo unikali TTV LIFT PEEL sistema?

TTV LIFT PEEL neadatinės mezoterapijos priemonių formulės unikalios tuo, kad savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių ir biomimetinių peptidų.

TTV LIFT PEEL veikliosios medžiagos yra tapačios žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, todėl jos įsilieja darniai į natūralius biocheminius odos procesus ir yra visiškai saugios, nesukelia alerginių reakcijų.

Skatindami odos ląstelių atsinaujinimą, sintetiniai augimo faktoriai mažina ir lygina raukšles, skatina elastino ir kolageno sintezę, todėl oda tampa elastingesnė, o senatvinės odos dėmės mažiau pastebimos. Fiziologinis odos baltymas tioredoksinas saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso, patiriamo dėl senėjimo ir neigiamo aplinkos poveikio. Biomimetiniai peptidai geba prisitvirtinti prie odos ląstelių receptorių ir genų transkripcijos lygmeniu reguliuoja keratinocitų ir fibroblastų veiklą.

Kada labiausiai tinka TTV LIFT?

TTV LIFT PEEL procedūras gali atlikti bet kurio amžiaus moterys, siekiančios natūraliomis, biologiškai su oda suderinamomis priemonėmis atjauninti savo odą. Procedūra labai tinka sprendžiant šias problemas:

  • Odos senėjimas;
  • Fotosenėjimas;
  • Aknė;
  • Pažeista oda;
  • Strijos.

 

KAIP ATLIEKAMA TTV LIFT PROCEDŪRA?

1 žingsnis. Odos paruošimas pilingui. Naudojant "A-Peel" gelį nuo odos paviršiaus švelniais masažiniais judesiais 2-3 minutes valomos negyvos ląstelės ir nešvarumai. Odos raginis sluoksnis tampa laidesnis veikliosioms medžiagoms.

2 žingsnis. Rūgštinis pilingas. Įvertinęs jūsų odos tipą ir individualius poreikius, specialistas parinks vieną iš trijų pilingo kremų - gelį su įvairaus stiprumo ir rūgštingumo glikolio ar mandeline rūgštimis. Jeigu pageidaujate sumažinti hiperpigmentaciją ir panaikinti mažas raukšles, jums tinkamiausias bus 60 proc. glikolio rūgšties pilingo gelis. Esant jautriai odai arba siekiant pašviesinti odą, specialistas atliks jums pilingą su mandelinės rūgšties geliu. Pilingo kremas masažuojamas į odą 3-5 minutes, nuplaunamas vandeniu.

3 žingsnis. Gydomųjų serumų aplikacijos. Ant odos tepami 1-2 sluoksniai atstatančiojo "Repair 5+5 Gel" gelio. Geliui pilnai susigėrus į odą, procedūra užbaigiama odą prisotinant "Serum plumping 5+5" serumu, kurį taip pat galite naudoti ir namie.

 

Kitos savybės

Pacientai gali iškart grįžti prie savo kasdienės veiklos;
Galima eiti į lauką;
Procedūra neskausminga;
Siūloma atlikti 3-5 procedūras;
Nesukelia pleiskanojimo efekto.

Kainoraštis:

Kosmetologinės veidui

,,Hydro peeling“ šveitimas su deimantine mikrodermabrazija ir giluminiu ultragarsu
80 € 59 €
„Chronos (Time)“ - terapija veidui
55 €
„Opsis (Look)“ - neinvazyvus akių srities jauninimas
55 €
„Thavma (Miracle)“ - neinvazyvus mimikos raukšlių šalinimas
55 €
Apocalypsis Revelation - fitopilingo ir ląstelių atjauninimo procedūra
55 €