VIP SPA ritualas veidui su „Morjana“ kosmetika – tai prabangi atgaiva Jūsų veidui. Oda reikalauja ypatingos priežiūros, todėl daugelis stengiamės ją puoselėti kaip tik išmanome. Suteikus odai tai, ko jai reikia, ji atsidėkoja sveika, jaunatviška ir švytinčia išvaizda. VIP SPA ritualo veidui metu, rūpinamasi oda ne tik parenkant tinkamas kosmetikos priemones, bet ir palepinant masažu. Meistriški masažuotojo judesiai suaktyvina odai naudingus procesus, atpalaiduoja, mažina emocinę įtampą ir stresą. 

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį. 

SPA ritualo veidui su „Morjana“ privalumai

  • Švelnina ir apsuago nusilpusią odą; 
  • giliai maitina ir drėkina odą; 
  • atstato veido odą;
  • švelnina griežtas veido linijas; 
  • atnaujina ir atjaunina odą;
  • standina ir formuoja veido odą. 

Procedūros eiga

1. Demakiažas ir tonavimas. Pašalinamas makiažas, nuvaloma oda. Sukamaisiais judesiais masažuojamas veidas, kaklas ir dekoltė. Makiažo pašalinamas tobulinamas šiltu rankšluosčiu. Vatos diskeliu ant akių ir lūpų užtepamas losjonas.

2. Odos šveitimas. Ant viso veido, kaklo ir dekoltė užtepamas šveitiklis. Oda masažuojama 2–3 minutes. Po to oda nuplaunama karštu mirkytu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką. 

3. Masažas. Atliekamas atpalaiduojantis gilus viso veido ir kaklo raumenų masažas su aliejais. Veidas ir kaklas nuplaunami raštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką.

4. Procedūra. Priklausomai nuo odos tipo ir būklės, ant veido ir dekoltė tepamos „Morjana“ priemonės. Iš pradžių oda patemapama kremu ir paliekama 10 minučių, o perteklius pašalinamas karštu rankšluosčiu pagal „Morjana“ techniką. Po to ant viso veido užtepamas eliksyras. Uždedama veido kaukė, kuri paliekama 15 minučių. 

5. Tonizavimas. Ant veido užtepama „Morjana“ produktais išmirkyta marlė ir paliekama dar 5 minutėms. 

6. Apsauga. Ant akių kontūro užtepamas drėkinantis ir apsaugantis, veikliųjų medžiagų prisotintas gelis. Visas veidas ir kaklas patepamas eliksyru, kremu patepamas visas veidas, kaklo ir dekoltė sritis.

7. Pabaiga. Galiausiai veidas papurškiamas eterinių aliejų dulksna, kuri drėkina ir atgaivina odą. Klientas apsupamas saldžiu kvapiuoju šydu, kuris palieka nepamirštamą įspūdį.

Procedūros trukmė

Apie 1 val. 30 min. 

Kainoraštis:

Kosmetologinės procedūros veidui