VIP SPA ritualas akių sričiai su „Morjana“ kosmetika – tai ritualas, kuris padės pabrėžti Jūsų akių grožį ir suteiks žvilgsniui dar daugiau kerinčio žavesio. Paakių oda greičiausiai išduoda prasidėjusį senėjimo procesą, taip pat yra jautresnė ir plonesnė nei likusi veido oda, todėl jai reikalinga ypatinga priežiūra. Nuovargio požymiai, raukšlės, pabrinkimai ir tamsūs ratilai prigesina jaunystės spinduliavimą, tačiau VIP SPA ritualas akių sričiai padės šį spindesį sugrąžinti.

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

SPA ritualai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė. 

Mūsų klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.

Procedūros eiga   

  • Demakiažas. Nuvalomas akių ir veido makiažas, pašalinami odos nešvarumai.
  • Akių srities masažas. Atliekamas atpalaiduojantis akių srities masažas su aliejais.
  • Odos priežiūros priemonių aplikavimas. Užtepamos priemonės, kurios kovoja su paakių zonai būdingomis problemomis: nuovargiu, pabrinkimu, raukšlėmis, tamsūs paakiai. Oda bus giliai sudrėkinta, o raukšlės mažiau matomos. Jūsų žvilgsnis iškart atrodys gražesnis ir gaivesnis.

Procedūros trukmė

Apie 1 val. 15 min. 

Kainoraštis:

Kosmetologinės procedūros veidui