Thavma (Miracle) – alternatyva mimikos raukšlių šalinimui botoksu

Girdėjote, kad botokso preparatų injekcijos išlygina raukšles? O dabar laikas išgirsti apie kosmetologijos mokslo stebuklą – neinvazyvų mimikos raukšlių šalinimą Juliette Armand Skin Boosters preparatais. Thavma  procedūra pagrįsta EFFECTOX technologija, kuri slopina fiziologinius mimikos linijų ir raukšlių susiformavimo procesus, atgaivina odos senėjimo (biologinio, fotosenėjimo) paveiktą odą.

Odos linijos ir raukšlės formuojasi kaktos, tarpuantakio, akių, smakro srityje dėl daugkartinio veido raumenų susitraukimo. Raumenų susitraukimą stimuliuoja ląstelių pūslelėse besikaupiantis adrenalinas ir noradrenalinas. Tai sudėtingas biocheminis procesas, kuris priklauso nuo pūslelių suirimą skatinančių natrio ir kalcio jonų, esančių odos fibroblastuose. Tam, kad pūslelės suirtų, būtinas SNARE baltymų kompleksas. Pažangiose Juliette Armand kosmetologijos laboratorijose sukurtas, EFFECTOX technologijos pagrindą sudarantis baltymų rinkinys ir naujos kartos veikliosios medžiagos suardo SNARE baltymų kompleksą, reguliuoja kalcio ir natrio patekimą į fibroblatus, adrenalino ir noradrenalino išsiskyrimą, dėl to raumenys mažiau susitraukia.

Indikacijos 

Rekomenduojama mimimos ir nedidelių veido odos raukšlių lyginimui, fotosenėjimo padarinių mažinimui ir odos atpalaidavimui.

Po kurso 

Nedidelės raukšlės išsilygina per pirmąsias 28 dienas. Oda tampa elastingesnė, drėgnesnė ir minkštesnė jau po dviejų savaičių.

Sudėtis 

Patentuoti EFFECTOX sistemos peptidai, glikolinė rūgštis, natrio hialuronatas, alijošius, avokadoų aliejus, pelargonijų žiedų ir levandos eteriniai aliejai, vitaminai A ir E, kitos veikliosios medžiagos.

Procedūros eiga

1 žingsnis. Odos valymas. Prieš procedūrą oda kruopščiai nuvaloma drėkinamuoju pieneliu ir losjonu.

2 žingsnis. Pilingas.  Ant veido ir kaklo odos tepamos švelnios odą šveičiančios priemonės. Odai pradėjus rausti, nuplaunamos vandeniu.

3 žingsnis. Kaktos ir veido kaukė. Akių ir kaktos srityje, taip pat ant veido ir kaklo uždedmos specialiai šioms odos sritims pritaikytos kaukės, kurios po 20 min. nuplaunamos vandeniu.

4 žingsnis. Serumo ir kremo aplikacijos. Ant veido ir kaklo tepamas specialus serumas, kuris įmasažuojamas į odą švelniais, apskritiniminias judesiais. Procedūra užbaigiama specialaus kremo aplikacija.

Priežiūra namie 

Namie po procedūros rekomenduojama naudoti Lift Antiwrinkle Serum ir Lift Antiwrinkle Cream.

Procedūrų kursas 

Thavma procedūrų kursą sudaro dešimt procedūrų: pirmąją ir antrąją savaitę rekomenduotina atlikti po tris, o trečiąją ir ketvirtąją – po dvi procedūras.

Procedūros trukmė

1 val.

Procedūros kaina

60 Eur

Kainoraštis:

Kosmetologinės procedūros veidui