Deimantinis odos švytėjimas atrodo tarsi nepasiekiama svajonė, tačiau jai įgyvendinti reikalingas tik tinkamas rūpestis ir dėmesys – tada oda švyti, spindi ir džiugina savo sveikata. Prie šios svajonės išsipildymo gali prisidėti viena iš populiariausių kosmetinių procedūrų – deimantinė mikrodermabrazija. Tai yra odos mikrošveitimas prietaisu, kuriame naudojami specialiai apdirbti deimantiniai antgaliai. Procedūra yra saugi ir neskausminga, giliai išvalanti odą ir suteikianti jai išsvajotą švytėjimą, tinka raukšlių prevencijai.

Procedūros nauda

  • Deimantinė mikrodermabrazija itin teigiamai veikia odą: nušveičiamos negyvos epidermio ląstelės, sumažinama keratozė, mimikos raukšlės, odos šiurkštumas.
  • Pagerėja kraujotaka ir limfotaka, stimuliuojama kolageno ir elastino sintezė, oda tampa gyvybingesnė ir skaistesnė.
  • Lyginama oda, gydomi randeliai, pigmentacija, senatvinės dėmės, mažinamos poros, gerinama riebios odos būklė.

Procedūros eiga

  1. Savaitę laiko prieš procedūrą nerekomenduojama atlikti rūgštinių pilingų ar kitų agresyvių veido odos procedūrų. Taip pat dieną, kurią bus atlikta procedūra, nesikaitinti saulės voniose, nenaudoti makiažo.

  2. Pirmiausia, oda paruošiama procedūrai. Antgalis su deimantinėmis galvutėmis vedžiojamas po veido, kaklo ir dekoltė sritis ir šveičia negyvas odos ląsteles. Prietaiso stiprumas yra reguliuojamas, o antgaliai gali būti keičiami atsižvelgiant į odos būklę, todėl jūsų odai bus parinktas efektyviausias gydymas.

  3. Po procedūros galimas odos paraudimas. Savaitę laiko derėtų vengti deginimosi saulėje ar soliariumuose, karštų procedūrų (pirčių, saunų), kitų šveičiamųjų procedūrų, taip pat svarbu laikytis kitų specialisto rekomendacijų.

Procedūros trukmė

Apie 60 min.

Kainoraštis:

Kosmetologinės procedūros veidui