Chronos (Time) – injekciniai odos užpildai dar gali palaukti

Chronos – kosmetinė procedūra, mažinanti laiko paliktus pėdsakus tavo odoje. Tai apsauginis barjeras prieš tris pagrindines odos senėjimą sąlygojančias priežastis – vandens praradimą, aplinkos padarytą oksidacinio streso žalą ir biologinius odos senėjimo procesus.

Chronos 4D technologijos kovai su laiku naudoja keturias pagrindines – odos šveitimo, drėkinimo, senėjimo stabdymo ir antioksidacinę sistemas. Per odos šveitimo (pilingo) procedūrą, glikolio ir salicilio rūgštimis, karbamidu bei augaliniais ekstraktais praturtintomis priemonėmis, nepažeidžiant odos vandens balanso, pašalinamos negyvos ląstelės. Drėkinimo sistemos pagrindą sudaro hialurono rūgštis, kuri papildo odos vandens atsargas ir apsaugo nuo jo netekimo. Senėjimo procesus lėtinanti sistema stimuliuoja kolageno, elastino gamybą bei didina fibroblastų aktyvumą. Į antioksidacinės sistemos sudėtį įeina stipriausiomis antioksidacinėmis savybėmis pasižyminti A lipolinė rūgštis.

Veikliosios medžiagos. Natrio hialuronatas, lipolinė rūgštis, patentuoti biopeptidai, sojos izoflavinai ir kitos veikliosios medžiagos.

Poveikis:

  • Sumažėja odos raukšlių ilgis ir gylis;
  • Sumažėja odos paraudimas (eritema);
  • Skatinama naujų kolageno skaidulų sintezė;
  • Skatinima glikozminoglikano, būtino odos stangrumui ir elastingumui palaikyti, sintezė;
  • Apsaugomos Langerhanso, odos atsinaujinimą skatinančios ir ją saugančios, ląstelės.

Procedūros eiga

1 žingsnis. Paruošimas. Veidas ir kaklas nuvalomi specialiomis, pagal odos tipą parinktomis priemonėmis.

2 žingsnis. Pilingas. Apsaugojus akių sritį, ant sausos kaklo ir veido odos švelniais judesiais tepamas Peeling Gel, masažuojama į odą švelniais judesiais ir paliekama 5 min. kad įsigertų. Jeigu oda jautri glikolio ar salicilio rūgštims, pilingui parenkama švelnesnė priemonė – Elements Exfoliating Enzyme Mask.

3 žingsnis. Drėkinimas. Hydra Serum pirmiausiai įmasažuojamas į raukšles, po to į veido ir kaklo odą. Paliekama 20 min. Serumas išdžiūsta ir sukietėja. Nuimamas nuo odos kaip kaukė.

4 žingsnis. Odos senėjimą lėtinanti sistema. Į odos raukšles įmasažuojamas Antiaging Serum. Po to ant kaklo ir veido odos uždedama Anaplastic Mask kaukė. Paliekama 10 minučių.

5 žingsnis. Antioksidacinė sistema. Ant sausos odos tepamas antioksidacinis aliejus, kuris į odą, ypatingai į raukšles, įmasažuojamas iki visiškai susigeria. Procedūros pabaigoje tepamas Antiaging kremas.

Priežiūra namie 

Kasdieninei odos priežiūrai namuose rekomenduotina nauodoti šiuos Chronos (Time) Therapy linijos serumus ir kremus: Hydra Antitox Serum, Wrinkle Correct Cream, Wrinkle Filler.

Procedūrų kursas 

Chronos (Time) kursą sudaro 10 procedūrų, kurios atliekamos du kartus per savaitę. Viena procedūra trunka maždaug valandą.

Procedūros trukmė

1 val.

Procedūros kaina

60 Eur

Kainoraštis:

Kosmetologinės procedūros veidui