Kiekvieno iš mūsų kūne yra daugybė kraujagyslių, kapiliarai - ploniausios, odos paviršiuje dažnai matomos, kraujagyslės. Kapiliarai išsidėstę plačiai ir yra itin arti odos paviršiaus,tad trūkus vos vienam tai akivaizdžiai matosi. Taip pat kapiliarų matomumas labai akivaizdus veido, kojų zonose, dėl skirtingos odos struktūros. Kapiliarai - trapios kraujagyslės,todėl neatlaikius spaudimo dažnai trūksta ar plečiasi arti viena kitos dideliais plotais (rozacija). Jų išryškėjimas ir plitimas atsiranda dėl keleto veiksnių:  dažni saulės spinduliai, rūkymas, piktnaudžiavimas alkoholiu, temperatūrų skirtumai, genetinis paveldimumas.

Procedūros tikslas ir esmė

Inovatyvaus lazerio pagalba galima pašalinti kapiliarus bei jų darinius bet kokioje kūno vietoje.  Speciali lazerio šviesa įsiskverbia į odą ir pasiekia kraujo oksihemoglobiną. Tai akimirksniu kaitina kraujagyslinius darinius ir greitai bei efektyviai juos sunaikina. Naudojant HarmonyXL lazerį, jo šviesa nutaikoma tik tiesiai į kapiliarus nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Privalumai:

Greita ir efektyvi procedūra

Nereikalauja specialaus pasiruošimo, neturi šalutinio efekto

Saugu ir patikima

Priežiūra prieš/po procedūros

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra, procedūra nerekomenduojama nudegus saulėje ar vietoje, kur esate susižeidę. Po procedūros reikėtų vengti saulės spindulių, deginimosi soliariume bent 1-2 savaites. Šį laikotarpį rekomenduojama naudoti kremą nuo saulės, SPF 30+  ir daugiau. Tai saugi ir patikima procedūra, nepastėbta jokių šalutinių reiškinių ar randelių atsiradimo.

Gydytojo - dermatologo konsultacija nemokama - atliekant procedūrą.

Kainoraštis:

Kapiliarų šalinimas