Pageidauji natūraliai, suderintai su fiziologiniais odos atsinaujinimo procesais, atjauninti odą, sumažinti raukšles, odos suglebimą, atstatyti odos drėgmę ar panaikinti juodus ratilus po akimis? Atsakymą žinome.

Sunekos. Kas tai?

Sunekos yra nauja amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą.

Ši procedūra yra nepamainoma alternatyva tiems, kurie nori natūralaus rezultato ir nepageiduja injekcinių užpildų. Galimos dviejų rūšių Sunekos injekcijos, besiskiriančios jų sudėtyje esančia hialurono rūgštimi: Sunekos 200  sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties, o Sunekos 1200 - didelio molekulinio svorio. Tiek Sunekos 200, tiek Sunekos 1200 preparatų sudėtyje yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

Sunekos 200 naudojama nedidelių odos raukšlių šalinimui, todėl labai tinka jaunesniems pacientams, veido, kaklo, dekoltė ir rankų odai. Tuo tarpu Sunekos 1200 yra tinkamesnis esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikalingas didesnis odos patempimo efektas. Dažnai, atsižvelgiant į konkrečius klientų poreikius ir fiziologinius odos ypatumus, ilgalaikiams ir gražiems rezultatams pasiekti naudojamas Sunekos 200 ir Sunekos 1200 derinys.

Kuo Sunekos skiriasi nuo kitų užpildų?

Veido biorevitalizacijai naudojami užpildai dažniausiai turi tik hialurono rūgšties, kurią natūraliai sintetina organizmas. Hialurono rūgštis suriša vandenį ir išlaiko jį tarpląstelinėje terpėje taip užtikrindama odos ir kitų audinių drėgmę. Pakankamas drėgmės kiekis suteikia odai gyvybingumą, elastingumą ir jaunatviškumą.

Sunekos injekcinių preparatų sudėtyje yra ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių derinys, būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Tokios nepakeičiamos (tai yra mūsų organizme nesintetinamos, o su maistu gaunamos) amino rūgštys kaip glicinas, L-prolinas, L-lizinas yra ne tik labai svarbūs kolageno sintezei, bet ir palaiko odos tekstūrą, skatina žaizdų gijimą. Amino rūgštys L-alaninas ir L-valinas yra būtinos elastino sintezei, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Leucinas dalyvauja augimo, odos atsinaujinimo ir gijimo procesuose.

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio Sunekos preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet, suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei, atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po Sunekos injekcijų oda natūraliai atjaunėja, ženkliai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato Sunekos pranoksta įprastinius injekcinius užpildus.

Koks Sunekos poveikis?

Sunekos injekcijos pasižymi universaliu odą atjauninančiu poveikiu:

 • Mažina odos senėjimo ir priešlaikinio odos senėjimo požymius
 • Gerina odos tekstūrą ir elastingumą
 • Mažina paviršinės raukšlės ir mimikos linijas
 • Atsatato drėgmę paviršiniuose ir giluminiuose odos sluoksniuose
 • Mažina randus (taip pat ir aknės) bei strijas
 • Suteikia odai lygumo ir švytėjimo

Kada ir kokioms sritims rekomenduotinos Sunekos injekcijos?

Didelis Sunekos privalumas yra tai, kad jį galima naudoti veido, kaklo, dekoltė, rankų, plaštakų, kelių srityse. Sunekos taip pat labai tinka siekiant gerinti odos tonusą, stabdyti priešlaikinius odos senėjimo procesus, odos drėgmės atstatymui, esant soliarinei elastozei, aknės randams, saulės pažeistos odos atstatymui, tamsiai paaukių odai, odos linijoms ir raukšlėms mažinti.

Sunekos puikiai tinka:

 • Veidui: kaktai, paakiams, skruostams, smakrui;
 • Kaklui;
 • Dekoltė sričiai;
 • Rankoms ir plaštakoms;
 • Šlaunims (ypač vidinėms šlaunų pusėms);
 • Keliams.

Kokie rezultatai?

Sunekos injekcijų veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais, kurie patvirtina ilgalaikius procedūros rezultatus. Amino rūgštys skatina natūralius elastino ir kolageno sintezės procesus, kuriems reikalingas laikas, todėl galutinis injekcijų rezultatas matomas praėjus 10–14 dienų po injekcijos.

Kiek procedūrų reikia?

Dažniausiai ilgalaikiams odos pokyčiams pasiekti rekomenduojamos kas savaitę atliekamos 3–4 injekcinės procedūros. Nors kai kurie klinikiniai tyrimai atskleidė, kad Sunekos injekcijų rezultatai išlieka net 8 mėnesius, įprastiniu atveju, praėjus 6 mėnesiams po paskutinės injekcijos, procedūrų kursą rekomenduojama kartoti.

Kodėl Sunekos?

Pagrindiniai Sunekos privalumai:

 • Injekcijoms naudojamos natūraliai organizme sintetinamos amino rūgštys ir hialurono rūgštis. Todėl Sunekos pasižymi ne tik odą drėkinančiu, bet ir iš vidaus ją atjauninančiu poveikiu ir tuo yra pranašesnis už tradicinius hialurono rūgšties užpildus.
 • Sunekos sudėtyje esantis unikalus patentuotų amino rūgščių derinys jungiamojo audinio ląstelėms (fibroblastams) suteikia medžiagas, būtinas elastino ir kolageno sintezei. Todėl didėja fibroblastų aktyvumas: injekcijos vietoje sintetinamas kolagenas, elastinas ir tokiu būdu natūraliai astatomas tarpląstelinis audinys. Dėl šios priežasties Sunekos rezultatai išlieka iki 8 mėnesių ir yra labai natūralūs.
 • Sunekos injekcijų veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais ir džiugina gražiais rezultatais. Gilios veido odos raukšlės sumažėja 57 proc., paviršinės veido odos raukšlės – 76 proc., suglebusi skruostų oda – 57 proc. Su Sunekos pasiekiamas odos patempimo efektas – 76 proc., odos skaistumo – 81 proc. ir net 71 proc. atstatoma odos drėgmė (Efficacy and Tolerance of Sunekos 200, www.aestheticsjournal.com).
 • Sunekos puikiai suderinama su kitomis odą atjauninančiomis procedūromis - mezoterapija, odos pilingais, lazerinėmis procedūromis ir t. t. 

Kainos 

Amino rūgščių injekcija Sunekos 200 pas dermatovenerologę Med. m. Dr. G. Linkevičiūtę – 220 eurai. 

Amino rūgščių injekcija Sunekos 200 pas plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoją Med. m. Dr. I. Guogienę – 250 eurai.

Kainoraštis:

Jaunystės taškų injekcijos su Sunekos