Plastinė chirurgija, pasitelkdama skalpelio pagalbą, gali efektyviai ne tik patobulinti kūną, bet ir atjauninti veido odą. Vis dėlto gultis po skalpeliu reikia didelio pasiryžimo, tačiau dabar to nė nebūtina daryti – estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlęs HIFU, patemps odą ir išlygins raukšles be jokių skalpelių ar injekcijų. HIFU yra vienas veiksmingiausių ir pasaulio garsenybių geidžiamiausių būdų odai jauninti, kurio puikūs rezultatai viršija lūkesčius.

Procedūros nauda

  • HIFU procedūra odą patempia naudodama ultragarsą, kuris skatina odos atjauninimo procesus. 
  • Procedūra sustangrina odą, stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę, smarkiai pagerina odos išvaizdą, spalvą ir struktūrą. 
  • Odos patempimas ultragarsu veiksmingai gydo lengvai ar vidutiniškai suglebusią odą ir suteikia jai tvirtumo, lygumo. 
  • Gydymas HIFU pranašus tuo, kad tai yra nechirurginis metodas, todėl nepažeidžia odos paviršiaus, o rezultatai atrodo natūraliai.  

Kaip veikia HIFU metodas?

Ultragarsas fokuso taškuose sukelia molekulių vibraciją ir šiluminį poveikį, kuris savo ruožtu sukelia baltymų koaguliaciją, atsinaujinimą ir audinių sustandėjimą. Odos patempimas gaunamas, naudojant mažesnės energijos ir temperatūros ultragarso bangas, todėl procedūra efektyvi, bet neskausminga. Procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai natūralus regeneracinis procesas, skatina naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant ,,pakelia“ ir stangrina odą. 

Kam gali būti atliekama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, kurie ieško veiksmingo metodo raukšlėms naikinti ar sumažinti jų išvaizdą, sustangrinti ir atjauninti odą veido, kaklo, dekoltė, pilvo, šlaunų, sėdmenų ir kitose kūno srityse. 

HIFU procedūra gali būti nerekomenduojama esant odos pažeidimams, tačiau ar esate tinkamas kandidatas tiksliau nuspręsite kartu su specialistu konsultacijos metu.

Pasiruošimas procedūrai

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą, oda švariai nuvaloma ir padengiama geliu. Kai oda paruošta, pradedamas nechirurginis odos patempimas su HIFU: aparatas skleidžia fokusuotą ultragarso energiją į problemines vietas ir skatina kolageno ir elastino skaidulų gamybą. HIFU skleidžiama energija nepažeidžia aplinkui esančių audinių ir įsiskverbia daug giliau nei lazeris ar kitos priemonės. Net ir praėjus kuriam laikui po procedūros, regeneraciniai odos procesai ir toliau vyksta, todėl oda stangrėja, tvirtėja ir yra patempiama, o raukšlės išnyksta ar tampa daug mažiau matomos.

Po procedūros

Po procedūros oda gali būti paraudusi, atsirasti nedidelės papulės, tačiau šie šalutiniai poveikiai greitai praeina. 

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojamos 2–4 sesijos su 3–6 mėnesių intervalu. Kadangi ultragarso technologija veikia i6 vidaus, rezultatai išryškėja palaipsniui per 2–3 mėnesius ir gali toliau gerėti iki 6 mėnesių po procedūros. Procedūra yra stipri ir kai kuriais atvejais gali prilygti plastinei operacijai. Efektas gali tęstis 3–5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo. HIFU procedūra atliekama su aukščiausios kokybės standartą turinčios AMI kompanijos medicininiais lazeriais.

Kiek laiko truks HIFU procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 2 valandų.

 

 

Kainoraštis:

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

300 €
Kaklas
400 €
400 €
400 €
500 €
600 €
Veidas
680 €
Veidas ir dekoltė
 1020 €
1000 €
Šlaunys
1200 €
1200 €
Sėdmenys ir šlaunys
1530 €
Žastai ir juosmuo
1870 €