Su amžiumi kolageno sintezė lėtėja, jo skaidulos tampa ne tokios elastingos, pradeda irti, to pasekoje atsiranda odos raukšlės, klostės, sumažėja odos elastingumas.  HIFU yra naujo tipo nechirurginė, neinvazinė procedūra, kuri atliekama ultragarsu. Šią procedūrą galima atlikti tiek veido, kaklo, dekolte srityse, tiek ir kūno t.y. žąstai, pilvas, šlaunys, sėdmenys. Ši nechirurginė odos patempimo procedūrą yra neinvazinė ir prilyginama plastinėms operacijoms arba botulino injekcijoms.

HIFU procedūros NAUDA:

  • Ženkliai stangresnė oda;
  • Padidėjusi kolageno sintezė
  • Pagerėjusi odos išvaizda, spalva, struktūra
  • Ypač tinka suglebusiai kaklo odai

KAIP VEIKIA HIFU METODAS?

Ultragarsas fokuso taškuose sukelia molekulių vibraciją ir šiluminį poveikį, kuris savo ruožtu sukelia baltymų koaguliaciją, atsinaujinimą ir audinių sustandėjimą. Odos patempimas gaunamas, naudojant mažesnės energijos ir temperatūros ultragarso bangas, todėl procedūra efektyvi, bet neskausminga. Procedūra stimuliuoja gilius struktūrinius odos sluoksnius, tai natūralus regeneracinis procesas, skatina naujų kolageno skaidulų augimą, kuris laikui bėgant “pakelia“ ir stangrina odą. Šios procedūros vienas iš privalumų, kad odos paviršius išlieka nepažeistas.

KADA BUS MATOMI Pirmieji procedūros REZULTATAI?

Kadangi ultragarso technologija iš tiesų dirba neinvaziniu iš vidaus veikiančiu metodu, rezultatai aiškiai matomi palaipsniui per 2-3 mėnesius ir gali toliau tobulėti iki 6 mėnesių po procedūros. Procedūra yra stipri ir daugeliu atveju prilygsta plastinei operacijai. Efektas gali tęstis 3 – 5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo.

HIFU procedūros privalumai:

  • Nepažeidžiamas odos paviršius;
  • Nėra gijimo ir poprocedūrinės priežiūros;
  • Natūraliai atrodantys rezultatai
  • Galima iškarto grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo
  • Tai ne invazinė procedūra

Kiek laiko truks HIFU procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 2 valandų. Po unikalios HIFU procedūros procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius. Rezultatai yra akivaizdžiai pastebimi ir išlieka ilgam. HIFU procedūra atliekama su aukščiausios kokybės standartą turinčios AMI kompanijos medicininiais lazeriais.

Kainoraštis:

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

300 €
Kaklas
400 €
400 €
400 €
500 €
600 €
Veidas ir dekoltė
680 €
1000 €
Veidas
1020 €
Šlaunys
1200 €
1200 €
Sėdmenys ir šlaunys
1530 €
Žastai ir juosmuo
1870 €