Plastinė chirurgija yra itin efektyvus būdas patobulinti žmogaus kūną. Vis dėlto gultis po skalpeliu reikia didelio pasiryžimo, tačiau dabar galimi ir kiti pasirinkimai – estetinėje medicinoje revoliuciją sukėlęs HIFU, patempia ir išlygina raukšles be jokių skalpelių ar injekcijų. Tačiau raukšlių naikinimas nėra vienintelis HIFU privalumas: ultragarsas stimuliuoja natūralią organizmo regeneraciją, mažina celiulitą ir raukšles ant veido ir kūno, stangrina odą. Tai – veido patempimas be operacijos. HIFU procedūra yra nechirurginė, suteikianti ilgalaikius rezultatus, todėl neretai tai gali būti alternatyva chirurginiam odos patempimui – nenuostabu, kad tai viena iš geidžiamiausių pasaulio garsenybių procedūrų.

Kaip veikia HIFU metodas?

Procedūra atliekama su aukščiausios kokybės AMI (Pietų Korėja) aparatu – HIFU Viola. Prietaisas yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų administracijos), pasižymi saugia ir unikalia ultragarso technologija, efektyviais rezultatais. HIFU skleidžia fokusuotą ultragarso energiją ir sukelia molekulių vibraciją bei terminį efektą. Šie procesai paskatina baltymų koaguliaciją tiek dermoje, tiek SMAS (angl. superficial musculoaponeurotic system) – paviršinės raumenų aponeurotinės sistemos – sluoksnyje. Taip padidėja kolageno kiekis, kuris sustangrina ir pakelia odą.

HIFU skleidžiama energija nepažeidžia aplinkinių audinių, nepaisant to, kad ultragarsas prasiskverbia giliau nei lazeris ar kiti prietaisai, ir pasiekia jau minėtą SMAS sluoksnį (4,5 mm nuo odos paviršiaus) – būtent šį sluoksnį plastikos chirurgai pakelia operacijos metu, o HIFU jį pasiekia netaikant jokio chirurginio metodo. 

Kūno kontūravimo metu ultragarsas gali prasiskverbti iki 13 mm ir paskatinti riebalų destrukciją. Šis gebėjimas pasiekti gilesnius sluoksnius yra būtent tai, kas daro HIFU procedūrą ypač efektyvią. Dar vienas HIFU procedūros išskirtinumas – regeneraciniai odos procesai vyksta po procedūros iki 6 mėnesių. Taigi oda stangrėja palaipsniui, yra vis labiau patempiama, nyksta raukšlelės, sumažėja raukšlių ryškumas.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, kurie ieško veiksmingo metodo raukšlėms naikinti, sustangrinti ir atjauninti odą veido, kaklo, dekoltė, pilvo, šlaunų, sėdmenų ir kitose kūno srityse, atsikratyti celiulito. 

Procedūros eiga

   1. Konsultacija, odos būklės įvertinimas.
   2. Oda švariai nuvaloma ir padengiama geliu.
   3. Pradedamas nechirurginis odos patempimas lazeriu, raukšlių naikinimas ar celiulito gydymas su HIFU vedžiojant jo galvutę po odos plotus: aparatas skleidžia fokusuotą ultragarso energiją į problemines vietas ir skatina kolageno skaidulų gamybą. Procedūra neskausminga.
   4. Po procedūros oda gali būti laikinai paraudusi.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Prireikus procedūrą rekomenduojama atlikti kas 5 metus. Efektas matomas iš karto po pirmos procedūros ir toliau palaipsniui gerėja iki 6 mėnesių. Procedūra yra stipri ir kai kuriais atvejais gali prilygti plastinei operacijai. Efektas gali tęstis 3–5 metus, priklausomai nuo individualių organizmo senėjimo savybių ir gyvenimo būdo. 

Procedūros trukmė

HIFU Procedūra, priklausomai nuo srities, truks nuo 40 minučių iki 2 valandų.

 

 

Procedūrų HIFU aparatu kaina: 

Viena zona –300–600 €

Paakiai – 400 €

Kaklas – 500 €

Dekoltė – 500 €

Kakta – 500 €

Skruostai – 800 €

Sėdmenys – 800 €

Veidas – 1600 €

Kaklas ir dekoltė – 900 €

Žastai – 1200 €

Šlaunys – 1700 €

Juosmuo – 1500 €

Sėdmenys ir šlaunys – 2400 €

 

Jei jus domina HIFU Kaune, skambinkite numeriu +370 640 45761.


 

 

Kainoraštis:

HIFU – nechirurginis odos patempimas ultragarsu

Viena zona
300–600 €
Paakiai
400 €
Kaklas
500 €
Dekoltė
500 €
Kakta
500 €
Skruostai
800 €
Sėdmenys
800 €
Veidas
1600 €
Kaklas ir dekoltė
900 €
Žastai
1200 €
Šlaunys
1700 €
Juosmuo
1500 €
Sėdmenys ir šlaunys
2400 €