Jeigu norite savo veidui pridėti dar daugiau išraiškingumo ir atrodyti gražiau, lūpų putlinimo procedūra puikiai tinka tam pasiekti. Dažniausiai moterys kreipiasi į mus dėl šių problemų:

  •  Siauros lūpos – iš prigimties arba bėgant metams lūpos gali susiaurėti. Procedūros metu paplatintos lūpos atrodo estetiškiau.
  • Nukritę lūpų kampučiai – dėl mimikos ypatumų arba audinių pokyčių lūpų kampučiai pakrenta žemyn. Mes juo pakeliame ir grąžiname šypsenai grožį.
  • Neryškus lūpų kontūras – gali toks būti natūraliai arba atsirasti dėl odos pigmentų pokyčių. Paryškinus lūpų kontūrą, veidas tampa išraiškingesnis. 
  • Netaisyklinga lūpų forma – asimetrija dažniausiai atsiranda dėl mimikos ypatumų, taip pat yra įgimta. Esant žymiai asimetrijai sulyginame lūpas ir nelygumai tampa nepastebimi.
  • Smulkios raukšlelės aplink lūpas – anksčiau ar vėliau jų atsiranda pas visus. Procedūros metu patempiame audinius ir raukšlelės išsilygina.

Procedūros eiga ir trukmė kiekvienu atveju yra individuali, bet įprastai ji yra tokia: konsultacijos metu įvertiname jūsų situaciją ir poreikius, parenkame tinkamiausius preparatus. Nuskausminame procedūros vietą ir atliekame reikalingas injekcijas.
Užpildymams naudojame aukščiausios kokybės, šveicariškus preparatus „Teosyal Kiss“, „Teosyal Global Action“ ir „Teosyal Deep Line“. Rezultato laukti nereikia – jis matomas iškart po procedūros.

Laukiame jūsų susisiekiant!

Kainos:

Teyosal 1 ml - 200 eur.

Teyosal RHA 1 ml - 220 eur.

Zimmer 1 ml - 170 eur.