Hialurono injekcijos paskirtis yra užpildyti tarp odos ląstelių esančius tarpus, suteikti odai reikalingą drėgmę, tvirtumą, stangrumą ir padėti pasisavinti naudingas medžiagas. Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės atstato odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialurono rūgšties injekcijos veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų. Hialuronas taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga, o jo injekcijos tinkamos visiems odos tipams.

Daugiau informacijos apie hialurono rūgštį galite perskaityti mūsų tinklaraščio įraše Kas yra hialuronas ir kuo jis mums naudingas?

Procedūros nauda

 • Hialurono injekcijos padeda išlyginti vidutines ir gilias raukšles, skatina kolageno ir hialurono rūgšties gamybą, drėkina odą.
 • Hialurono rūgšties injekcijos suteikia natūralius rezultatus, po procedūros veidas atrodo jaunesnis, lygesnis ir skaistesnis.
 • Hialurono rūgštis naudojama ne tik raukšlėms naikinti, bet ir lūpoms didinti. Putlesnės lūpos suteikia veidui dailumo ir išraiškingumo.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Nosies-lūpų raukšlėms
 • Lūpų kampučių raukšlėms
 • Viršutinės lūpos zonos raukšlėms
 • Raukšlėms aplink akis, paakiams
 • Lūpoms putlinti

Kam netinkama ši procedūra?

 • Esant pakilusiai temperatūrai, karščiavimui
 • Esant odos pažeidimams procedūros vietoje
 • Ar procedūra tinkama, tiksliau nuspręsite su gydytoju konsultacijos metu

Procedūros eiga

1. Konsultacija su gydytoju, odos būklės įvertinimas.

2. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų, todėl skausmas kiek įmanoma labiau sumažinamas. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu bei anestetinį poveikį turinčiu kremu.

3. Pasirūpinus nuskausminimu, plonyte adata į probleminę vietą suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties preparato.

4. Sritis, kurioje daryta injekcija, dieną ar dvi gali būti patinusi. Reiktų kelias dienas vengti sporto, makiažo ar kitokio dirginimo, kelias savaites – pirčių, karštų vonių ir pan. Taip pat svarbu laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų. Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Procedūros trukmė

Apie 30 min.

 

Kainos:

Teyosal 1 ml – nuo 280 Eur

Teyosal KISS II 1 ml – nuo 280 Eur

Teyosal RHA 1 ml – nuo 280 Eur 

Teyosal RHA II 1 ml – nuo 280 Eur 

Teyosal RHA III 1 ml – nuo 280 Eur

Teyosal RHA IV 1 ml – nuo 280 Eur

Teyosal Redensity II 1 ml – nuo 280 Eur

Teyosal Ultra Deep 1 ml – nuo 280 Eur

 

 

 

Kainoraštis:

Hialurono rūgšties injekcijos

Nosies-lūpų raukšlių zona
280–320 €
Viršutinės lūpos raukšlių zona
280–320 €
Lūpų kampučių raukšlių zona
280–320 €
Paakių zonos korekcija
280–320 €
Lūpų putlinimas
280–320 €