Kraujagyslių chirurgija dar kitaip vadinama angiochirurgija. Angiochirurgai, arba kraujagyslių chirurgai, gydo kraujagyslių ligas. Venų varikozė, aterosklerozė, kojų giliųjų venų trombozė ir daugelis kitų venų ir arterijų ligų priklauso angiochirurgo kompetencijai. Kraujagyslių patologijas galima gydyti taikant operacijos, lazerio, biologinių klijų ir kitokiais metodais. 

Kada kreiptis į kraujagyslių chirurgą?

Išsiplėtusios kojų venos, dažnas kojų mėšlungis ir skausmas, sunkumas, tinimas ir nuovargis kojose – tai aiškūs požymiai, rodantys, kad reiktų kreiptis į angiochirurgą. Negydomos kraujagyslių ligos progresuoja ir sukelia komplikacijas, gali pažeisti kitus organus, todėl pastebėjus minėtus ar kitokius neįprastus pojūčius kojų, o kartais ir rankų, srityse, būtinai susiplanuokite vizitą pas kraujagyslių chirurgą.

Kas konsultuoja?

Kraujagyslių patologijos klausimais konsultuoja ir gydo angiochirurgas, medicinos mokslų daktaras Paulius Mocevičius. Platus medicininis išsilavinimas, stažuočių Lietuvoje ir užsienyje metu įgytos žinios padeda tiksliai diagnozuoti ir gydyti kraujagyslių ligas taikant tiek klasikinius, tiek inovatyvius būdus. Patologijų diagnostikai skiriami echoskopiniai, kraujo ar kiti laboratoriniai tyrimai. 

Kokie gydymo metodai gali būti pritaikomi?

Ąžuolyno klinikoje ir SPA kraujagyslių patologijos gydomos moderniausiais ir inotyviausiais metodais. Mūsų klinikoje angiochirurgas Jums gali atlikti kraujagyslių dvigubą skenavimą (kojų venų, pilvo aortos, rankų venų ir t. t.), skleroterapija (specialus kojų venų ir kapiliarų panaikinimo būdas naudojant vaistus), lazerinę flebektomiją, klasikinę kojų venų operaciją ar pažangiausią venų gydymą biologiniais klijais. Geriausią ir efektyviausią gydymą Jums parinks angiochirurgas, atsižvelgdamas į sveikatos būklę.