Moterys dėl lytinės sveikatos sutrikimų dažnai tyliai kenčia viduje, todėl jaučiasi izoliuotos ir vienos su savo intymiomis problemomis. Vis dėlto panašios problemos kamuoja daugelį moterų, o lytinei sveikatai atstatyti galima pasitelkti itin veiksmingas priemones, pavyzdžiui, lazerį ar radijo dažnį. Sumažėjęs makšties sienelių stangrumas, šlapimo nelaikymas, makšties atrofija (sausumas), makšties išplatėjimas – tai dažni moterų nusiskundimai, ypač įkopusių į brandesnį amžių ar pagimdžiusių vaikų. Svarbu žinoti, kad sprendimas yra ir gera lytinė sveikata nėra nepasiekiama svajonė.

Makšties stangrinimas ir drėgmės atstatymas lazeriu atliekamas su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos Co2 lazeriu BX300. Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka makšties sienelė kruopščiai intervuojama ir nustatomas šviesos bangos intervencijos gylis. Šios lazerio savybės leidžia gydymą atlikti itin tiksliai, nepažeidžiant kitų audinių. Lazeris sukelia terminį efektą ir veikia makšties gleivinę ir pogleivinę: suintensyvėja kolageno gamyba, elastino skaidulų susitraukimas, naujų kraujagyslių susidarymas. Taip makšties audiniai regeneruojasi ir stangrėja, pagerėja lubrikacija, o kartu ir lytinis gyvenimas.

INDIBA® Deep Care 448 kHz radijo dažnis paskatina kolageno gamybą, kraujotaką, ląstelių metabolizmą, jų proliferaciją ir diferenciaciją. Radijo dažnio energija padidina ląstelių membranų pralaidumą, jonų migraciją – taip susinormalizuoja ląstelių veikla. Makšties audiniai pradeda atsinaujinti ir gyti, išnyksta nemalonūs sausumo pojūčiai, pagerėja seksualinis gyvenimas.

Gydymo metodą parenka gydytojas ginekologas, atlikęs apžiūrą. Procedūrą atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Procedūros nauda

  • Gydymas lazeriu atjaunina makšties audinius, ją stangrina, skatina kolageno ir elastino sintezę, audinių ir kraujotakos regeneraciją.
  • Procedūra pagerina seksualinį gyvenimą, makšties lubrikaciją, sumažina makšties infekcijų pasikartojimo tikimybę, gydo šlapimo pratekėjimą ir padidina raumenų tonusą.
  • Gydymas lazeriu yra neinvazinė, neskausminga, greita ir saugi procedūra, kuri gali būti alternatyva chirurginiam gydymui.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Esant makšties atrofijai (sausumui), šlapimo nelaikymui.
  • Norint susiaurinti ir sustangrinti makštį, atstatyti drėgmės lygį.
  • Siekiant pagerinti lytinį gyvenimą ir pasirūpinti lytine sveikata.

Kam netinkama ši procedūra?

  • Sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis.
  • Menstruacijų ir nėštumo metu.
  • Ar procedūra Jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su gydytoja konsultacijos metu.

Procedūros eiga

1. Apžiūra, konsultacija su ginekologe. Prieš procedūrą būtina apžiūra, kad būtų įvertinta lytinių organų sveikata.
2. Gydymas lazeriu arba radijo dažniu. Makšties stangrinimas, drėgmės atstatymas ir siaurinimas vyksta įvedant lazerio arba radijo dažnio aparato antgalį į makštį.
3. 2–3 dienas siūloma susilaikyti nuo lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojos rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Gydymui su lazeriu paprastai užtenka iki 3 procedūrų, o su radijo dažniu – iki 8 procedūrų. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė

Apie 30–45 minučių.

Apie šią procedūrą rašo:

https://goo.gl/emLxLA

https://goo.gl/QKwgaZ