Ar vis dar esate linkusi kentėti dėl prastos lytinės sveikatos? Makšties sausumas (atrofija), lichensklerozė (kerpligė) itin stipriai apkartina moters gyvenimą, tačiau ne kiekviena drįsta ieškoti išeities, o kentėjimas ir delsimas skatina ligos progresavimą. Išsausėjusi makštis pablogina lytinius santykius, apsunkina orgazmo siekimą, kelia skausmą net kasdienių veiklų metu. Sausumas makštyje dažniausiai kyla dėl menopauzės sukeltų hormonų pokyčių, tad gali atrodyti, kad problema sunkiai išsprendžiama. Tačiau išeitis yra ir viena iš jų – „Regen Lab“ terapija.

Makšties sausumo gydymas taip pat galimas su lazeriu ir radijo dažniu ar jų kombinacija. Geriausią gydymo metodą parenka gydytojas. Mūsų klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Procedūros rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą, įeina į sąnario (sinovinio) skysčio sudėtį, dėl ko sumažėja trintis ir neskauda sąnarių. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

Procedūros nauda

 • Paskatinami regeneraciniai procesai, suaktyvinama fibroblastų veikla, pagerėja kolageno gamyba.
 • Padidinamas makšties tonusas, paskatinama makšties liaukų sekrecija, atkuriamas makšties drėgnumas, maksties mikrofloros atstatymas.
 • Išnyksta ar sumažėja sausumas makštyje, skausmo pojūčiai, pagerėja intymus gyvenimas. Galima derinti su lazerio procedūra.

Kam tinkama ši procedūra?

 • Šlapimo nelaikymas
 • Makšties atrofija (sausumas)
 • Makšties lichensklerozė (kerpligė)
 • Skausmas lytinių santykių metu (dispareunija)
 • Seksualinių funkcijų sutrikimai, sunkumai pasiekti orgazmą, sumažėjęs libido
 • Makšties infekcijos (pavyzdžiui, makšties grybelis)

Kam netinkama ši procedūra?

 • Sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis.
 • Menstruacijų ir nėštumo metu.
 • Ar procedūra Jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Procedūros eiga

 1. Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus.

 2. Paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

 3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min.

 

Makšties atrofijos gydymas su „Regen Lab“ – 220–270 Eur

Makšties atrofijos gydymas su  „Regen Lab“ ir hialuronu („Cellular Matrix“) – 340–410 Eur

Makšties atrofijos gydymas lazeriu + „Regen Lab“ – 470 Eur

Makšties atrofijos gydymas lazeriu + „Regen Lab“ su hialuronu („Cellular Matrix“) – 540 Eur