Kaip ir bet kurie kiti organizmo audiniai, taip ir moteriški lytinių organų audiniai, einant laikui praranda savo natūralias savybes. Keičiasi jų spalva ir forma, mažėja elastingumas, suprastėja jautrumas. Ypatingai šios problemos paūmėja po gimdymo ir menopauzės metu. Pakitęs estetinis vaizdas dažnai sukelia nepasitikėjimą savimi, mažina lytinį potraukį ir trukdo pilnavertei gyvenimo kokybei.

Šias problemas galima mėginti spręsti sudėtingomis plastinės chirurgijos operacijomis, bet juk ne kiekviena ryžtasi gultis ant operacinio stalo. Tad ką daryti moteriai, kuri nori paprasto ir efektyvaus sprendimo, kuris padėtų pakelti lytinių lūpų tonusą ir išspręsti nemalonias estetines problemas?

Sprendimas – lytinių lūpų korekcija PRP ir hialurono injekcijomis

Šių procedūrų esmė yra jos metu naudojami užpildai. Jeigu lytinės lūpos yra suglebusios ar jūsų netenkina jų forma, užpildai padidins audinių putlumą ir sugrąžins lytinėms lūpoms formą. Regeneruojančios užpildų savybės padės atnaujinti audinius, išspręs pigmentacijos problemas. Injekcijos taip pat gali būti taikomos, jeigu norite pakoreguoti lytnių lūpų formą, net kai ir nėra aiškios audinių nusidėvėjimo ar suglebimo problemos.

Daugiau apie naudojamus preparatus:

PRP (platelet rich plasma). Tai yra trombocitų ir krajo plazmos koncentratas, kuris yra paruošiamas iš jūsų pačios kraujo. Iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo ir tada specialios centrifūgos pagalba yra apdirbamas taip, kad gydymui reikalingos veiksmingos kraujo dalys būtų atskirtos nuo gydymui nereikalingų dalių. Gautą koncentratą gydytoja gunekologė suleidžia į gydomą vieta. Skystis padidina audinių putlumą, suaktyvina audinių regenraciją. Gaunamas rezultatas – putlesnės, natūralios spalvos lytinės lūpos.

Hialurono rūgštis. Tai yra tarpląstelinė medžiaga, kurios pagrindinė paskirtis yra aprūpinti ląsteles vandeniu. Hialurono rūgštis turi ypatinga savybę savyje išlaikyti net tūkstantį kartų didesnį negu jos pačios masė, kiekį vandens. Vanduo yra būtinas sveikam ir gražiam organizmui. Užpildas momentiškai pagerina estetinį vaizdą ir užtikrina ilgalaikį audinių atsistatymą.

Lytinių lūpų koregavimo injekcijomis privalumai:

  • Paprasta procedūra. Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.
  • Greita procedūra. Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.
  • Neskausminga procedūra. Tai yra labiausiai pacientes jaudinanti dalis, bet jaudintis nėra ko. Gydoma vieta yra nuskausminama specialiu anesteziologiniu tepalu, tad nejausite jokio skausmo ir diskomforto.
  • Nėra alerginės ir atmetimo reakcijos. PRP atveju yra naudojamas jūsų pačios kraujas, tad organizmas jį puikiausiai priims atgal. Hialurono rūgštis yra natūraliai gaminama organizme, tad organizmas nėra jai priešiškas.

Injekcijos yra veiksmingas būdas atlikti lytinių lūpų korekcijas ir gali būti taikoma tiek mažosioms, tiek didžiosioms lytinėms lūpoms koreguoti. Procedūrą atlieka patyrusi gydytoja ginekologė. Tai yra unikali procedūra. „Ąžuolyno medicinos klinika ir SPA“ yra vienintelė klinika Lietuvoje, kuri taiko PRP injekcijas lytinių sutrikimų ir estetinių problemų gydymui.

Susisiekite su mumis, atvykite į konsultaciją ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. O kai abejonių nebeliks, sėkmingai jums pritaikysime procedūrą!

*Kaina nurodyta su 1 ml hialurono užpildo