Lytinių organų sveikata – tai delikati ir jautri tema. Pajautę nemalonius pokyčius genitalijų srityje, susirūpiname, tačiau kreiptis pas gydytoją ne visada suskumbame. Viena iš dažnesnių lytinių organų problemų – ŽPV (žmogaus papilomos viruso) sukeltos karpos, kondilomos, papilomos. Virusas beveik nepasireiškia kitais simptomais, tik pačio darinio atsiradimu, rečiau – niežuliu ar dirglumu. Gydymas kartais būna nelengvas, tad, nepavykus išsigydyti vaistais, rekomenduojama efektyvesnė priemonė – karpų, papilomų, kondilomų šalinimas lazeriu.

Šių odos darinių šalinimas lazeriu atliekamas su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos Co2 lazeriu BX300. Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka galima nustatyti šviesos bangos intervencijos gylį. Šios lazerio savybės leidžia gydymą atlikti itin tiksliai, nepažeidžiant kitų audinių. Lazerio spinduliai sunaikina odos darinio ląsteles ir taip jį pašalina.

Procedūros nauda

  • Procedūra padės veiksmingai atsikratyti karpų, papilomų ir kondilomų nuo lytinių organų.
  • Tai saugus ir efektyvus būdas, kadangi šalinimo metu aplinkui esantys audiniai nepažeidžiami.
  • Karpų, papilomų, kondilomų šalinimas lazeriu pagerina lytinių organų odos išvaizdą.

Kam tinkama ši procedūra?

  • Procedūra tinkama tiek vyrams, tiek moterims, kurie turi karpų, papilomų ar kondilomų ant lytinių organų (ar kitų kūno vietų).

Kam netinkama ši procedūra?

  • Ar procedūra Jums gali būti atlikta, tiksliau nuspręsite su gydytoja konsultacijos metu, kuri atsižvelgs į jūsų sveikatos būklę.

Procedūros eiga

1. Pirmiausia gydytojas apžiūri odos darinius lytinių organų srityje, įvertina jūsų sveikatos būklę ir tik tada paskiria tinkamiausią gydymą.

2. Gydytojas lazerio spindulius nutaiko tiksliai į karpą, papilomą ar kondilomą ant lytinių organų ir jas naikina.

3. Gydytą vietą kelias dienas gali skaudėti, atsirasti raudonis. 2–3 dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Procedūros trukmė

Apie 10–30 minučių, trukmė priklauso nuo šalinamo kiekio ir sudėtingumo.