Šiais nuolatinio skubėjimo laikais, stresas ir įtampa neretai atsispinti ir mūsų veiduose: odos senėjimo, glebumo, tonuso praradimo požymiai tampa palaipsniui vis labiau pastebimi. Yra įvairiausių būdų, kaip galima įveikti raukšles ir atkurti odos stangrumą, tačiau vienas iš inovatyviausių būdų – „Prohfilo“ 5 jaunystės taškų metodas.

Kuo ypatingas šis metodas?

Tai neskausminga procedūra, kurios metu į 5 taškus abiejose veido pusėse yra suleidžiamos skirtingos koncentracijos hialurono rūgštys „Profhilo“, kurios padeda stabdyti veidos senėjimo procesą: yra atkuriamas odos stangrumas, elastingumas, oda įgauna spindesį bei yra drėkinama.

Dėl unikalių realoginių PROFHILO sąvybių, audinių atkūrimas yra lengviau pasiekiamas vos per 2 sesijas (4 savaičių intervalas), naudojant estetikoje visas leidimo technikas poodiniame sluoksnyje.

PROFHILO procedūros nauda:

  • Stabdo fiziologinį audinių senėjimo procesą
  • Atkuria odą esant spuogams ar randams
  • Atkuria elastingumą
  • Mažina odos glebumą (veide, kakle, kūne)

PROFHILO procedūros privalumai:

  • Aukšta hialurono rūgšties koncentracija
  • Mažesnis procedūrų skaičius
  • Mažiau injekcinių taškų, todėl nepatogumo pojūtis vienos sesijos metu trunka trumpiau
  • Nėra gijimo laikotarpio
  • Neskausminga

Kaip pasiruošti procedūrai?

Nusprendus atlikti šią procedūrą, procedūros dieną negalima vartoti alkoholio,naudoti kosmetikos ar liesti rankomis vietų, kuriuose bus atliekama injekcija, kelias dienas prieš vengti didelio fizinio krūvio. Taip pat reikėtų vengti ir karščio: negalima gulėti karštoje vonioje ar prieš tai lankytis pirtyje.

Pabrėžiame, kad procedūra neatliekama nėščiosioms ar žindančioms kūdikį, turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų, lėtinių ligų ar infekcinių ligų paūmėjimą.

Kaip atliekama ši procedūra?

Iš pradžių pacientui yra atliekamas vietinis nuskausminimas. Tada yra nustatomi 5 bio-estetiniai dūrio taškai abiejose veido pusėse ir oda dezinfekuojama. Vėliau mažomis adatėlėmės yra suleidžiama 2 ml „Profhilo“ preparato po 1ml į abi veido puses. Po procedūros matomas nedidelis paraudimas, tačiau jis ilgai neišlieka, todėl po injekcijos be jokių laiko sąnaudų galima grįžti į darbą ar kasdieninę veiklą.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint pamatyti rezultatą?

Rezultatas yra pastebimas jau po pirmos procedūros, tačiau siekiant ilgalaikio efekto, rekomenduojama procedūrą atlikti 2 kartus su mėnesio pertrauka. Norint išlaikyti puikų procedūros rezultata rekomenduojama procedūrų ciklą kartoti 2 kartus per metus, atsižvelgiant į Jūsų odos tipą, struktūrą ir pan.

Profhilo gydymo kaina: 280 Eur.