Jei Jus vargina negalavimai, kurie savaime nepraeina, tai gali sukelti IgG klasės maisto antikūnai. Maisto netoleravimas, mediciniškai vadinamas III tipo IgG maisto alergija, dažnai lieka nepastebimas, nes simptomai išryškėja tik po kelių valandų arba dienų, suvartojus ,,probleminių produktų". Tokį netoleravimą ypač sunku nustatyti. 

Laimei, patikima diagnostika ir mitybos rekomendacijos gali padėti - tai ImuPro maisto netoleravimo tyrimas. Atlikę tyrimą Jūs sužinosite, ar gali maisto netoleravimas būti Jūsų lėtinių ligų priežastimi. 

 

Kas yra IgG maisto netoleravimas?

Maisto netoleravimas atsiranda tada, kai imuninė sistema reaguoja į įprastą maistą. Tuomet gaminami specifiniai antikūnai - kitaip dar vadinami IgG. Šie antikūnai gali sukelti uždegimines reakcijas, kurios lemia įvairius lėtinius negalavimus. Simptomai jaučiami ne iš karto.

Galimi simptomai:

VIRŠKINIMO SUTRIKIMAI

 • Pilvo pūtimas
 • Vidurių užkietėjimas
 • Krono liga
 • Viduriavimas
 • Dirgliosios žarnos sindromas
 • Pykinimas

LĖTINIS SKAUSMAS

 • Galvos skausmas
 • Migrena
 • Fibromialgija

VIRŠSVORIS

 • Varginančios svorio problemos
 • Nutukimas

ODOS PROBLEMOS

 • Atopinis dermatitas
 • Egzema
 • Žvynelinė (psoriazė)

Laimei, patikima diagnostika ir mitybos rekomendacijos gali padėti – tai ImuPro maisto netoleravimo tyrimas. Atlikę tyrimą Jūs sužinosite, ar gali maisto netoleravimas būti Jūsų lėtinių ligų priežastimi.

ImuPro tyrimui imamas veninis kraujas. Prieš atliekant tyrimą nebūtina specialiai pasiruošti– galima valgyti, gerti, naudoti kosmetiką, vartoti medikamentus (išskyrus autoimuninę veiklą veikiantys vaistai; taip pat rekomenduojama po antibiotikų kurso tyrimą atlikti ne anksčiau nei praėjus dviem savaitėms). ImuPro galima atlikti vaikams nuo 2 metų amžiaus.

 

IgG maisto netoleravimas neturi būti painiojamas su klasikine alergija (I tipo)

Jeigu Jūs sergate klasikine alergija, Jūsų imuninė sistema gamina IgE antikūnus. Šie antikūnai sukelia ūmias reakcijas. Simptomai atsiranda per kelias sekundes ar minutes: ryškus patinimas, pasunkėjęs kvėpavimas, bėrimas, niežulys ar anafilaksinis šokas. ImuPro netiria IgE maisto alergijos. 

*Daugelio lėtinių ligų atsiradimo priežastys dar nėra nustatytos. Manoma, kad IgG (III tipo) kiekis kraujyje kai kurių lėtinių susirgimų atveju užima svarbų vaidmenį, todėl maisto netoleravimo tyrimo atlikimas gali būti efektyvus ir naudingas žmogaus sveikatai. Tačiau ši sąveika nėra moksliškai įrodyta. Mokslininkai nuolatos diskutuoja šia tema. Taip pat auga mokslinių publikacijų skaičius ir daugėja neoficialių duomenų, jog remiantis pašalinimo dieta, sudaryta pagal IgG tyrimo rezultatus, paciento sveikatos būklė pagerėja.

 

Galimi IMUPRO maisto netoleravimo tyrimų pasirinkimai:

I. ImuPro Screen – individualus tyrimas, sudarytas iš 22 maisto produktų. Tai paprastas ir greitas būdas sužinoti, ar Jus vargina maisto netoleravimas. Šis tyrimas yra kokybinis, todėl atsakyme nustatytų specifinių IgG antikūnų kiekių reikšmės skaičiais nepateikiamos, maisto produktų reakcijų stiprumas skirstomas į „nepadidėjęs“, „padidėjęs“. Pacientui pateikiamas atsakymo protokolas. 

Kaina > 119 eur.

II. ImuPro Basic tyrimas ištiria 90 pačių svarbiausių maisto produktų: įprastas mėsos rūšis, daržoves, vaisius, grūdus, pieno produktus ir vištos kiaušinius. Atsakyme pateikiamos nustatytų specifinių IgG antikūnų kiekių skaitinės reikšmės, bei maisto produktų reakcijų stiprumas skirstomas į „nepadidėjęs“, „padidėjęs“, „stipriai padidėjęs“. Kartu su tiksliu tyrimo rezultatu Jūs gausite išsamią ataskaitą ir individualios mitybos rekomendacijas.

Kaina > 320 eur.

III. ImuPro Complete ištiria 270 produktų ir maisto priedų (tarp jų ir ImuPro Basic 90 produktų). Šis tyrimas ištiria ne tik įprastas mėsos rūšis, daržoves, vaisius, grūdus, pieną, kiaušinius, bet ir šių produktų alternatyvas bei egzotinius produktus. Papildomai ištiriama daugelis prieskonių, arbata, kava, vynas, tirštikliai, saldikliai, konservantai. Atsakyme pateikiamos nustatytų specifinių IgG antikūnų kiekių skaitinės reikšmės, bei maisto produktų reakcijų stiprumas skirstomas į „nepadidėjęs“, „padidėjęs“, „stipriai padidėjęs“. Kartu su tyrimo rezultatu gausite individualios mitybos rekomendacijas ir individualiai Jums sudarytą orientacinį receptų sąrašą.

Kaina > 440 eur.

MAISTO PRODUKTŲ SĄRAŠAS

 

Prices:

Blood Testing Programs

ImuPro IgG maisto netoleravimo tyrimas
119-440 €