Dėl lytinės sveikatos sutrikimų dažnai tyliai kenčiama viduje. Vis dėlto panašios problemos kamuoja daugelį, o lytinei sveikatai atstatyti galima pasitelkti itin veiksmingas ir inovatyvias priemones. Svarbu žinoti, kad sprendimas yra ir gera lytinė sveikata yra lengvai pasiekiama.

 

Šlapimo nelaikymo gydymas

Šlapimo nelaikymas yra paplitusi problema, kuri sukelia didelį psichologinį ir fizinį diskomfortą. Nepaisant to, moterys drovisi apsilankyti pas gydytoją, nors egzistuoja modernūs ir veiksmingi gydymo metodai, kurie iš esmės pagerina savijautą ir gyvenimo kokybę.

Sprendimo būdai: 

  • Lazeris. Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu yra veiksmingiausia, greita ir saugi procedūra, todėl ją renkasi vis daugiau moterų. Procedūra atliekamas su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos Co2 lazeriu BX300. Lazerio dėka yra stiprinama makšties sienelė, atstatoma makšties audinių struktūra ir funkcija. Atliekant šią procedūrą regeneruojami makšties audiniai ir sukuriama tvirtesnė atrama šlapimo pūslei bei kitiems dubens organams, todėl užkertamas kelias nevalingam šlapimo nelaikymui.
  • Kraujo plazmos injekcijos. Šlapimo nelaikymo gydymas „Regen Lab“ terapija yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra paties paciento kraujas, tiksliau jo dalis su trombocitais. Jie yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, todėl tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų, taip pat ir šlapimo nelaikymą. Trombocituose esantys augimo faktoriai stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką.
  • Radijo dažnis. INDIBA® Deep Care – radijo dažnio prietaisas, kuris naudodamas 448 kHz radijo dažnį skatina audinių regeneraciją, padidina ląstelių membranų pralaidumą, jonų migraciją taip normalizuodamas ląstelių veiklą. Terapijos metu susidariusi šiluma suaktyvina kraujotaką, geriau stimuliuojama kolageno gamyba, audiniai geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis. 

Kainos:

Šlapimo nelaigymo gydymas lazeriu – 290 €

Šlapimo nelaiko gydymas „Regen Lab“ terapija – 270 €

Šlapimo nelaikymo gydymas radijo dažniu – 160 €

 

Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas

Sumažėjęs makšties sienelių stangrumas, šlapimo nelaikymas, makšties atrofija (sausumas), makšties išplatėjimas – tai dažni moterų nusiskundimai, ypač įkopusių į brandesnį amžių ar pagimdžiusių vaikų.

Sprendimo būdai:

  • Lazeris. AMI kompanijos Co2 lazerio BX300 dėka makšties sienelė kruopščiai intervuojama ir nustatomas šviesos bangos intervencijos gylis. Lazeris sukelia terminį efektą ir veikia makšties gleivinę ir pogleivinę: suintensyvėja kolageno gamyba, elastino skaidulų susitraukimas, naujų kraujagyslių susidarymas. Taip makšties audiniai regeneruojasi ir stangrėja, pagerėja lubrikacija, o kartu ir lytinis gyvenimas.
  • Radijo dažnis. INDIBA® Deep Care 448 kHz radijo dažnis paskatina kolageno gamybą, kraujotaką, ląstelių metabolizmą, jų proliferaciją ir diferenciaciją. Radijo dažnio energija padidina ląstelių membranų pralaidumą, jonų migraciją – taip susinormalizuoja ląstelių veikla. Makšties audiniai pradeda atsinaujinti ir gyti, išnyksta nemalonūs sausumo pojūčiai, pagerėja seksualinis gyvenimas. 

Kainos:

Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas lazeriu – 290 €

Makšties sienelės atkūrimas, stangrinimas, drėgmės atstatymas radijo dažniu – 160 €

 

Karpų, papilomų šalinimas nuo lytinių organų zonų

Viena iš dažnesnių lytinių organų problemų – ŽPV (žmogaus papilomos viruso) sukeltos karpos, kondilomos, papilomos. Virusas beveik nepasireiškia kitais simptomais, tik pačio darinio atsiradimu, rečiau – niežuliu ar dirglumu.

  • Lazeris. Darinių ant lytinių organų gydymas kartais būna nelengvas, todėl rekomenduojama efektyvi priemonė – karpų, papilomų, kondilomų šalinimas lazeriu. Lazerio spinduliai sunaikina odos darinio ląsteles ir taip jį pašalina nepažeidžiant kitų audinių ir itin tiksliai. 

Kainos:

Karpų, papilomų šalinimas nuo lytinių organų zonų – 60 €

 

Lytinių lūpų korekcija

Kaip ir bet kurie kiti organizmo audiniai, taip ir moteriški lytinių organų audiniai, bėgant laikui praranda savo natūralias savybes. Keičiasi jų spalva ir forma, mažėja elastingumas, suprastėja jautrumas. Ypatingai šios problemos paūmėja po gimdymo ir menopauzės metu. Pakitęs estetinis vaizdas dažnai sukelia nepasitikėjimą savimi, mažina lytinį potraukį ir trukdo pilnavertei gyvenimo kokybei.

Sprendimo būdai:

  • Lazeris. Lytinių lūpų korekcija atliekama automatinį režimą turinčiu ir vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos Co2 lazeriu BX300. Lazerio spinduliai sukelia tik koreguojamos lytinių lūpų vietos audinio destrukciją, taip suteikiant norimą lytinių lūpų formą. Lazeriu taip pat galima patempti ir sustangrinti lytines lūpas. 
  • Hialurono rūgšties injekcijos. Lytinių lūpų korekcija atliekama hialurono rūgšties užpildais padeda susigrąžinti prarastą formą, pagerina estetinį lytinių organų vaizdą. Tai paprasta, neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra, padedanti pasiekti geidžiamą lytinių organų išvaizdą.
  • Radijo dažnis. Lytinių lūpų korekcija NDIBA® Deep Care terapija yra neskausminga ir efektyvi procedūra. Monopolinis 448 kHz radijo dažnis skatina audinių atsinaujinimą, kolageno gamybą, sutvirtina ir patempia suglebusias vietas. Po procedūros oda lytinės lūpos atrodo stangresnės, putlesnės, pagerėja lytinių lūpų odos būklė.

Kainos:

Lytinių lūpų korekcija lazeriu – 800–1500 €

Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties užpildais – 360 €

Lytinių lūpų korekcija radijo dažniu – 160 €

 

Lytinių organų zonų balinimas

Pigmentacijos sutrikimai gali pasireikšti ir lytinių organų zonoje. Išorinė genitalijų oda gali patamsėti dėl nėštumo, kontraceptinių priemonių, amžiaus pokyčių ar net ligų. Šie lytinių organų pasikeitimai gali kelti nerimą ir nepasitikėjimą savimi seksualinių santykių metu.

Sprendimo būdai:

  • Lazeris. balinimas lazeriu – tai ilgalaikis šios problemos sprendimas. AMI kompanijos Co2 lazerio BX300 pagalba išskiriamas šviesos impulsas suskaido pigmentą į smulkiausias dalelytes, kurios vėliau, odai natūraliai atsinaujinant, pasišalina. 

Kainos:

Lytinių organų zonų balinimas – 290 €

 

Bioidentiškų hormonų terapija

Bėgant metams organizme įvyksta begalės biocheminių pokyčių, kurie natūraliai sumažina odos ir raumenų tonusą, padidina riebalų atsargas ir slopina kūno gebėjimą regeneruotis bei gyti. Hormonų, skatinančių organizmo raidą jaunystėje, kiekio pakitimai pradeda stiprinti kūno skausmus ir skauduliukus, ryškinti odos nukarimą ir raukšlėjimąsi, kurių žmonės taip stengiasi išvengti.

Hormonų disbalansui naudojama bioidentiškų hormonų terapija, kuri palengvina perimenopauzės ir menopauzės simptomus. Natūralių bioidentiškų hormonų pagalba galima stabdyti senėjimo procesus, todėl dažnai ši terapija naudojama ginekologijoje ir dermatologijoje.

Biohormonų terapija moterims naudojama jau seniai norint išsaugoti jaunystę ir sveikatą. Taip pat vis dažniau biohormonus pradeda vartoti ir vyrai.

Kainos:

 

Atminkite, kad tinkamiausią problemos gydymo metodą parenka gydytojas ginekologas, todėl kviečiame konsultuotis su mūsų klinikos akušere ginekologe, medicinos mokslų daktare Lina Mockevičiene.

Lina Mockevičienė yra daugiau nei 20-ties publikacijų bendraautorė, skaičiusi ne vieną žodinį pranešimą mokslinėse konferencijose ginekologinės endokrinologijos, seksologijos, kontraceptologijos temomis. Už savo mokslinius pasiekimus yra gavusi jaunojo mokslininko apdovanojimą, laimėjusi I-ąją vietą VII-ojoje nacionalinėje doktorantų mokslinėje konferencijoje, gavusi Lietuvos Mokslo Tarybos mokslo stipendiją. Taip pat seksualinės medicinos srityje dirba nuo 2010 m. Gydytoja konsultuoja, gydo seksualinius sutrikimus ir padeda išspręsti įvairiausias problemas.

Prices:

Blog

Šeimos gydytojo konsultacija
50 €