Konsultuoja dietologė Gražvilė Ambrazaitienė. Atsižvelgiant į kiekvieno sveikatos būklę individualiai pritaikomos ir naudojamos svorio metimo programos, taikomi tik moksliškai pagrįsti svorio gydymo būdai.

8 savaičių subalansuotos mitybos planas, sudaromas pagal amžių, aktyvumą, atsižvelgiama į Jums tinkamų produktų sąrašą, suskirstytą į 8 planus.

Subalansuotos mitybos pamatas - baltymų, angliavandenių ir riebalų santykis.Jis parenkamas individualiai ir nukreiptas į konkretų Jūsų siekiamą tikslą. Tai gali būti tiek kūno proporcijų kooregavimas, norint sumažinti  kūno apimtis, tiek nukreiptas į organizmo atsistatymą.Subalansuota mityba padeda vegetarui sukurti pilnaverčio baltymo formulę.

Visą periodą, konsultacijų metu siekiama padėti žmogui surasti jam labiausiai tinkamą sprendimą, siekiant pasirinkto tikslo.  Kitos konsultacijos gali vykti ir nuotoliniu būdu, atsiželgiant į asmeninius poreikius.

Į mitybos programą (nesvarbu kokį laikotarpį pasirinksite) įeina:

  • Mitybos planas
  • Kiekvieną savaitę nauji patiekalų receptų rinkiniai
  • Viena konsultacija per savaitę su dietologę, konsultacijos metu aptarsite kaip sekasi laikytis mitybos plano bei rezultatus.

Jūs galite pasirinkti ilgesnį ar trumpesnį periodą, jis priklausys nuo Jūsų siekiamo tikslo. 2,4,8 savaičių ar 12 savaičių subalansuotos mitybos planus ar dar ilgesnį laiką.