Turite randą, kuris nepatinka? Jei savo rando nelaikote puošmena ar jis sukelia diskomfortą – randų šalinimas lazeriu gali tapti sprendimo būdu. Galimas tiek senų, tiek šviežių randų šalinimas lazeriu, gydymas (randas formuojasi apie 12 mėnesių, ir šiuo laikotarpiu jis laikomas šviežiu) su lazeriu, radijo dažniu ar kitu gydytojo parinktu metodu. Frakcinis CO2 lazeris efektyviai šalina senus randus, nušlifuodamas jų paviršių arba odoje sudarydamas mikrostulpelius, kuriuos užpildo kolagenas, taip atnaujindamas dermos sluoksnį.

INDIBA® radijo dažnio aparatas saugiai gydo šviežius randus net intymiose zonose, pavyzdžiui, moterims po tarpvietės plyšimo ar kirpimo. 448 kHz radijo dažnis stimuliuoja kolageno gamybą, ląstelių proliferaciją ir kitus regeneracinius procesus, kurie skatina spartesnį rando gijimą, sumažina skausmą, tinimą ir uždegimo tikimybę. Pradėjus gydyti randą iki jam galutinai susiformuojant, ateityje randas tampa daug mažiau pastebimas ar vos matomas.

Randams šalinti ir gydyti yra daugiau būdų – injekcinės procedūros, gydomieji pleistrai, tepalai. Vis dėlto tinkamiausią rando gydymo metodą parenka gydytojas, įvertinęs rando tipą, gylį, senumą ir kitus veiksnius.

Cezario ir intymioje zonoje esančius randus gydo ginekologė Lina Mockevičienė, o kitose kūno vietose – dermatovenerologė Gintarė Linkevičiūtė arba plastikos ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė.

Procedūros nauda

  • Radijo dažniu paskatinamas greitesnis rando gijimas, numalšinamas skausmas, sumažinamas tinimas ir uždegimo rizika. Randas susiformuoja gražesnis, taisyklingesnis, šviesesnis ir mažiau matomas ar vos įžiūrimas.
  • Gydant randus intymioje zonoje moterims, pagerėja lytiniai santykiai, psichologinė būklė ir gyvenimo kokybė. Randus, susidariusius po gimdymų, rekomenduojama gydyti praėjus dvejiems mėnesiams po gimdymo.
  • Frakcinis lazeris randą padaro lygesnį, minkštesnį, elastingesnį, smarkiai sumažina jo ryškumą, suvienodina rando ir aplinkinės odos spalvą.

Kam tinkamas randų gydymas lazeriu?

  • Atsiradusiems randams po gimdymų (cezario randas, tarpvietės kirpimas, plyšimas).
  • Šviežiems randams po operacijų, traumų ar kitokių sužeidimų įvairiose kūno vietose.
  • Seniems randams po įvairių odos pažeidimų.
  • Paprastiesiems, aknės, hipertrofiniams (vertikaliai iškilusiems), keloidiniams (vertikaliai ir į šonus iškilusiems) randams.

Kam netinkamas randų naikinimas lazeriu?

  • Radijo dažnio terapija netinkama organizme turintiems elektroninius implantus ar sergantiems tromboflebitu.
  • Randų gydymas neatliekamas nėščioms ir nerekomenduojamas žindančioms moterims.
  • Randų šalinimas neatliekamas esant pakilusiai temperatūrai, karščiavimui, sergant onkologinėmis ar ūmiomis lėtinėmis ligomis.

Procedūros eiga

1. Konsultacija, rando įvertinimas, gydymo parinkimas.

2. Odos paruošimas procedūrai.

3. Jei randai gydomi radijo dažniu, tai gydytojas specialiu elektrodu masažuoja probleminę sritį, kad būtų paskatinti regeneraciniai procesai. Šalinant randus frakciniu lazeriu, prietaiso antgalis nutaikomas į rando vietą ir dirbama tol, kol randas pašalinamas.

4. Priežiūra po procedūros priklauso nuo parinkto gydymo metodo. Informaciją, kaip prižiūrėti odą po gydymo, pateikia gydytojas.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo rando tipo, šviežumo, gylio ir individualių fizinių savybių – kai kuriems randams pašalinti užtenka vienos procedūros, o kitiems gali prireikti ir daugiau nei penkių seansų, todėl tikslų procedūrų skaičių nustato gydytojas. Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės.

Procedūros trukmė

Apie 30–60 min. 

Kaina 

Randų šalinimo lazeriu kaina – nuo 125 Eur. Kaina tikslinima konsultacijos metu. 

Pirminė plastikos chirurgo konsultacija – 60 Eur. Jos metu gydytojas individualiai parenka tinkamiausią gydymo metodą.

 

Jei jums aktualus randų šalinimas Kaune, skambinkite numeriu +370 640 45761.