Unikali pigmentinių dėmių gydymo sistema Nunni UNIQ-WHITE® sukurta Prancūzijos biomedicininių tyrimų laboratorijoje, patvirtinta klinikiniais tyrimais. Hiperpigmentacija yra milijonų moterų ir vyrų visame pasaulyje problema. Nunii vizija yra patenkinti moterų ir vyrų troškimus bei poreikius turėti sveiką ir gražią odą.

Nunii UNIQ-WHITE® sistema gydo melasmą - ryškios, tamsios pigmentinės dėmės, atsiradusios dėl įvairių priežaščių (nėštumas, kontracepcijos naudojimas, buvimas saulėje ir pns.), nelygų odos toną, strazdanas, použdegimines odos pigmentacijas, tokias kaip raudonis.

Procedūros privalumai:

  • Procedūra ne tik mažina įvairias pigmentacijos problemas, bet ir sutvirtina, stangrina ir skaistina odą. 
  • Procedūra yra neskausminga, atliekama greitai ir efektyviai, po procedūros galima iškarto grįžti prie įprastinio gyvenimo ritmo.
  • Klinikiniai tyrimai patvirtinta procedūra
  • Nėra po procedūrinio laikotarpio

Nunii pigmentacijos gydymo procedūrą Ąžuolyno Medicinos Klinikoje ir SPA atlieka tik profesionalus gydytojas - dermatologas.

Rekomenduojamos keturios gydymo sesijos po kartą į mėnesį. Siekient sustiprinti rezultatą ir palaikyti rekomenduojame naudoti namuose Nunni kosmetikos palaikymo rinkinį.