Bėgant laikui, oda praranda anksčiau turėtas savybes, tad reikia ją kruopščiai prižiūrėti, kad ji kuo ilgiau išliktų jaunatviška, švytinti ir elastinga. Silpstant jungiamajam audiniui, „apkritusios“ odos problema atsiranda pagurklio, skruostų, akių, viršutinių vokų, plaštakų, pilvo ir kitose srityse. Be apsunkusios kasdienės odos priežiūros (ypač veido srityje), moterys labiausiai jaudinasi, kad apkritusi oda atrodo neestetiškai. Nesprendžiant šios problemos iš esmės, o tik bandant ją maskuoti, ji niekur nedings, jungiamasis audinys toliau silps ir oda bus vis mažiaus stangri ir elastinga.

Mūsų siūlomas sprendimas – odos patempimas lazeriu!
Šio sprendimo privalumai:

  • Problema sprendžiama iš esmės. Sprendžiami ne vien tik jos simptomai.
  • Oda tampa stangri ir elastinga.
  • Procedūra nesukelia skausmo – procedūros rezultatas toks pats kaip ir plastinės chirurgijos, tik be adatų ir skalpelių. 
  • Procedūra yra paprasta ir jai nereikia jokio specialaus pasiruošimo.
  • Procedūra yra greita – galite be vargo suderinti ją su kitais dienos planais.

Pradžioje įvertinsime jūsų situaciją ir problemines vietas. Paskirsime reikiamą procedūrų kiekį ir galėsime iškart imtis gydymo. Lazerio spinduliais paveiksime reikiamas vietas ir suaktyvinsime elastino ir kolageno gamybą. Rezultatas yra matomas iš karto po pirmos procedūros, bet geriausias rezultatas pasiekiamas po keleto procedūrų. Po gydymo patarsime kaip toliau save prižiūrėti, kad norimas rezultatas išliktų kuo ilgiau.

Susisiekite dabar, laukiame jūsų!