Kiekvieno iš mūsų kūne yra daugybė kraujagyslių, kapiliarai - ploniausios, odos paviršiuje dažnai matomos, kraujagyslės. Kapiliarai išsidėstę plačiai ir yra itin arti odos paviršiaus, todėl, trūkus vos vienam kapiliarui, odos paviršiuje atsiranda aiškiai matoma raudona dėmelė. Labiausiai matomos kapiliarų vietos: veido, kojų zonose. Kapiliarai - trapios kraujagyslės, todėl neatlaikius spaudimo dažnai trūksta ar plečiasi arti viena kitos dideliais plotais (rozacija). Jų išryškėjimas ir plitimas atsiranda dėl keleto veiksnių:  dažni saulės spinduliai, rūkymas, piktnaudžiavimas alkoholiu, temperatūrų skirtumai, genetinis paveldimumas.

Procedūros tikslas ir esmė:
Inovatyvaus lazerio pagalba galima pašalinti kapiliarus bei jų darinius bet kurioje kūno vietoje.  Speciali lazerio šviesa įsiskverbia į odą ir pasiekia kraujo oksihemoglobiną. Tai akimirksniu kaitina kraujagyslinius darinius ir greitai bei efektyviai juos sunaikina. Naudojant „HarmonyXL“ lazerį, jo šviesa nutaikoma tik tiesiai į kapiliarus nepažeidžiant aplinkinių audinių.

Procedūros privalumai:

  • Greita ir efektyvi procedūra;
  • Nereikalauja specialaus pasiruošimo, neturi šalutinio efekto;
  • Saugu ir patikima;

Kaip reikėtų pasiruošti kapiliarų šalinimo procedūrai?

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra, procedūra nerekomenduojama nudegus saulėje ar toje vietoje, kur esate susižeidę.

Kaip reikėtų prižiūrėti odą po procedūros?

Pirmąsias keletą dienų po procedūros netrinti odos, nenaudoti erzinančių priemonių. Po procedūros reikėtų vengti saulės spindulių, deginimosi soliariume bent 1-2 savaites. Šį laikotarpį rekomenduojama naudoti kremą nuo saulės, SPF 30+  ir daugiau. Tai saugi ir patikima procedūra, nepastebėta jokių šalutinių reiškinių ar randelių atsiradimo po jos.

Kiek procedūrų reikėtu pnorint panaikinti kapiliarus?

Kiekvieno atvejis individualus ir priklauso nuo daugybės faktorių, pirmiausia rekomenduotume pasikonsultuoti su gydytoju ir jis įvertintu kiek tiksliai procedūrų Jums reikėtų. Dažniausiai prireikia nuo 1 iki 3 proc. atliekant jas kas mėnesį laiko.