Hialurono rūgšties injekcijos yra viena iš geriausių, patikimiausių ir vienareikšmiškai populiariausių priemonių norint sumažinti veide esančias raukšles ar atsiradusias linijas.

Kas yra hialuronas?

Hialuronas, tai medžiaga randama praktiškai visuose gyvuose organizmuose, natūraliai randamas polisacharidas (polimeras). Žmogaus organizme, hialuronas veikia kaip tinklas, kuris perduoda pagrindines maistines medžiagas iš kraujotakos į odos ląsteles.
Hialurono injekcijos paskirtis yra užpildyti tarp odos ląstelių esančius tarpus, suteikti odai reikalingą drėgmę, tvirtumą, stangrumą ir padėti pasisavinti naudingas medžiagas. Deja, tačiau su amžiumi kiekvienas organizmas natūralaus hialurono gamina vis mažiau, didžiausi pokyčiai pastebimi sulaukus 40 ir daugiau metų. Odoje pagaminamo hialurono kiekis labai sumažėja, oda netenka natūralios drėgmės, todėl pradeda sausėti, senti, atsiranda vis daugiau raukšlių, o esamos gilėja.
Įsiskverbusios į odą, hialurono rūgšties molekulės atstato odos drėgmę, suteikia jai stangrumo, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Hialuronas patrauklus, nes šis kosmetikos ingredientas tinka visiems odos tipams, įskaitant net ir riebią bei problemišką odą.
Hialurono rūgšties injekcijos veikia lyg pripūsta pagalvėlė, kuri iš vidaus remia veido struktūras ir audinius, kurių tūris ir elastingumas prarandamas dėl senėjimo procesų. Hialuronas, taip pat gabena vandenį į odos paviršių, kad oda išliktų švelni ir elastinga.

Su kokiais preparatais atliekamos procedūros?

Procedūros atliekamos naudojant šveicarų kompanijos „Teosyal Galobal Action“ bei „Teoysal deep line“ produktus. „Teoysal“ – elitiniai, ilgą laiką estetinėje medicinoje naudojami preparatai, atitinkantys ilgalaikės korekcijos kriterijus, visiškai saugūs, patogūs naudoti, ištirti bei patvirtinti klinikinių tyrimų metu, leidžiantys pasiekti aukščiausius regeneracijos rezultatus ir nuosekliai išpildantys net įnoringiausių klientų lūkesčius.

Kaip atliekamos procedūros?

Procedūros eiga: plonyte adata, nedideliais kiekiais, suleidžiama hialurono rūgšties preparato probleminėje vietoje. Leidžiamo preparato sudėtyje yra anestetikų. Todėl, skausmas kiek įmanoma sumažinamas. Jautresnėms vietoms taikomas papildomas vietinis skausmo malšinimas – jos patepamos skausmą malšinančiu bei anestetinį poveikį turinčiu kremu. Tuomet, specialistas, parinkęs geriausiai tinkantį hialurono rūgšties preparatą, atlieka injekcijas Jūsų pasirinktoje probleminėje vietoje. Procedūra trunka ne ilgiau kaip 30 minučių.

Po procedūros: 

  • Sritis, kurioje daryta injekcija, kelias dienas gali būti kiek patinusi.
  • Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų.
  • Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Kainos:

Teyosal 1 ml – 240 Eur.

Teyosal KISS II 1 ml – 240 Eur.

Teyosal RHA 1 ml – 240 Eur.

Teyosal RHA II 1 ml – 240 Eur.

Teyosal RHA III 1 ml – 240 Eur.

Teyosal RHA IV 1 ml – 240 Eur.

Teyosal Redensity II 1 ml – 240 Eur.

Teyosal Ultra Deep 1 ml – 240 Eur.