Turite svajonę – lygi, švelni, graži ir be plaukelių oda. Vis dėlto, kai pradedate galvoti apie depiliaciją, norite tik giliai atsidusti ir.. daugiau niekada nebegalvoti apie plaukelių šalinimą. Daugeliui depiliacija yra varginantis procesas, po kurio dar tenka kovoti su jos sukeltais rūpesčiais: odos išbėrimu, plaukelių įaugimu, žaizdomis ir kitokiais odos pažeidimais. Toks neatitikimas tarp gauto rezultato ir svajonės nedžiugina, tačiau tam yra išeitis – depiliacija lazeriu, kuri padės pamiršti plaukelių šalinimo vargus.

Procedūros nauda

Plaukelių siekiame atsikratyti įvairiausiais būdais: peiliukais, vašku, cukrumi, kremais ir t. t. Tačiau jie ne tik dažnai pažeidžia odą, bet ir nesuteikia tokio ilgalaikio rezultato kaip lazeris. Depiliacijos metu lazeris sunaikina plauko folikulą, nepadarydamas žalos aplinkui esantiems audiniams. Kadangi plauko folikulas sunaikinamas, jis daugiau nebeatauga, o Jūs ilgam laikui pamirštat apie plaukų šalinimą ir džiaugiatės lygia ir švelnia oda. Plaukų šalinimas lazeriu nėra itin pigi procedūra, tačiau rūpestis nepageidaujamų plaukelių depiliacija pamirštamas bent keliems metams, o kartais ir visam laikui, dėl to vis tiek sutaupoma.

Kuo ypatingas Aleksandrito lazeris?

Kiekvienas depiliacijai skirtas lazeris pasižymi skirtingais parametrais ir efektyvumo lygiu. Ąžuolyno klinika ir SPA siekia klientams suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas, todėl plaukų šalinimas atliekamas su vienu pažangiausiu Aleksandrito lazeriu Allex Dual. Prietaisas turi kelias depiliacijos programas, kurias galima rinktis priklausomai nuo plaukų storio, vietos, depiliuojamo ploto dydžio. Aleksandrito lazeris gali išskirti 755 nm šviesos bangą, kurią odos pigmentas melaninas sugeria geriau nei kitų ilgių bangas. Dėl tokio bangos ilgio efektyviai šalinami plaukai, ypač šviesios odos savininkams, nes dauguma kitų lazerių ne taip veiksmingai naikina šviesių plaukelių folikulus. 

Lazerio techninės savybės leidžia procedūrą atlikti saugiau, greičiau ir tiksliau nei kiti lazeriai. Procedūros metu naudojama šaldymo funkcija, kuri smarkiai sumažina skausmo pojūtį. Taip pat plaukų šalinimas su Aleksandrito lazeriu rečiau sukelia šalutinį poveikį nei su diodiniu lazeriu. 

Su Aleksandrito lazeriu gali būti gydoma ir aknė, rožinė, pigmentacija (melazma, balintos kavos dėmės ir pan.), šalinamos išsiplėtusios kraujagyslės ir kapiliarai.

Kam gali būti atliekama procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams, norintiems pašalinti plaukelius įvairiose kūno vietose: nuo kojų, rankų, krūtinės, veido, pažastų, nugaros ir t. t. 

Pasiruošimas procedūrai

Oda turi būti neįdegusi, savo natūralaus atspalvio, neinfekuota ir kitaip nepažeista. Prieš procedūrą plaukeliai turi būti nuskusti, bet ne išrauti vaško ar kitokiomis priemonėmis.

Procedūros eiga

Iš pradžių su specialistu aptarsite lūkesčius ir depiliuojamų vietų galimus rezultatus. Prieš depiliaciją lazeriu oda yra dezinfekuojama, užtepama gelio, kuris saugo odą nuo karščio. Lazerio spinduliai nutaikomi į plauko folikulą, kurie veikiami šviesos bangų nyksta. Depiliuoti galima bet kurią kūno sritį, o procedūros trukmė gali trukti nuo 5 iki 30 minučių, priklausomai nuo depiliuojamos vietos. 

Ar depiliacija lazeriu yra skausminga?

Procedūros metu, specialistas naikina plaukelių šaknis lazeriu, tad gali būti juntamas tempimo, gnybimo, karščio jausmas, tačiau daugelis klientų teigia, kad tai ištveriamas skausmas. Diskomfortui sumažinti naudojami šaldantys geliai. 

Po procedūros

  • Kelias dienas depiliuotas vietas pašaldyti ledukais apie 10 minučių. 
  • Nesideginti, neiti į soliariumus, vengti saulės spindulių ir naudoti apsauginius kremus su aukštu SPF faktoriumi. 
  • Nenaudoti kosmetikos lazerio paveiktose vietose.
  • Teptis epitelizaciją (žaizdos gijimą) skatinančiais tepalais. 

Paprastai norimam rezultatui pasiekti reikalingi 4–6 plaukų šalinimo lazeriu seansai. Procedūrų skaičių nulemia odos vieta ir individualios fizinės ypatybės.

Svarbu! Su lazeriais dirbti gali tik gydytojai, kurie turi atitinkamą medicinos kvalifikaciją ir yra apmokyti kaip dirbti su lazerine įranga. Mūsų klinikoje depiliaciją lazeriu atlieka licencijuota gydytoja, kuri saugiai atliks lazerines procedūras.