Odos atjauninimas TTV LIFT - puiki ir pažangi alternatyva mikroadatinėms mezoterapijos procedūroms. Procedūros metu oda nuvaloma ir prisotinama sintetiniais žmogaus augimo faktoriais ir biomimetiniais peptidais praturintais geliais ir serumais, pasižyminčiais ryškiu biostimuliuojančiu poveikiu ir spartinančiais fiziologinius odos atsinaujinimo procesus. Iš karto po procedūros galėsite džiaugtis jaunatviškesne, lygesne ir glotnesne oda. Ilgalaikiams rezultatams pasiekti rekomenduojamos 3-5 maždaug 15 minučių trukmės procedūros klinikoje ir odos priežiūros priemonės namuose, kurias galite įsigyti mūsų klinikoje.  

 

Kodėl TTV LIFT procedūra?

Procedūra patraukli tuo, kad iš karto po jos galima grįžti prie kasdieninės veiklos ar būti saulėje, nes išvengiama mikroadatitinėms procedūroms būdingo diskomforto (odos paraudimo, patinimo, galimų mikro hematomų ir pan.), taip pat oda nepleiskanoja. Naudojami geliai nėra jautrūs UV spinduliams, todėl savo odą galite lepinti pavasarį ir net vasarą. Dėl šių priežasčių mezoterapinė odos atjauninimo procedūra TTV LIFT PEEEL daugeliu atveju gali būti taikoma veido, kaklo, dekolte ir kūno odai.

 

Kada labiausiai tinka TTV LIFT?

TTV LIFT PEEEL procedūras gali atlikti bet kurio amžiaus moterys, siekiančios natūraliomis, biologiškai su oda suderinamomis priemonėmis, atgaivinti ir revitalizuoti savo odą, ypač procedūra tinkama sprendžiant šias problemas:

  • Odos senėjimas;
  • Fotosenėjimas;
  • Aknė;
  • Pažeista oda;
  • Strijos.

 

Kaip atliekama TTV Lift procedūra?

1 žingsnis. Odos paruošimas pilingui. Naudojant "A-Peel" gelį nuo odos paviršiaus švelniais masažiniais judesiais 2-3 minutes valomos negyvos ląstelės ir nešvarumai. Odos raginis sluoksnis tampa laidesnis veikliosioms medžiagoms.  

2 žingsnis. Rūgštinis pilingas. Įvertinęs jūsų odos tipą ir individualius poreikius, specialistas parinks vieną iš trijų pilingo kremų - gelį su įvairaus stiprumo ir rūgštingumo glikolio ar mandeline rūgštimis. Jeigu pageidaujate sumažinti hiperpigmentaciją ir panaikinti mažas raukšles, jums tinkamiausias bus 60 proc. glikolio rūgšties pilingo gelis. Esant jautriai odai arba siekiant pašviesinti odą, specialistas atliks jums pilingą su mandelinės rūgšties geliu. Pilingo kremas masažuojamas į odą 3-5 minutes, nuplaunama vandeniu.

3 žingsnis. Gydomųjų serumų aplikacijos. Ant odos tepami 1-2 sluoksniai atstatančiojo "Repair 5+5 Gel" gelio. Geliui pilnai susigėrus į odą, procedūra užbaigiama odą prisotinant "Serum plumping 5+5" serumu, kurį taip pat galite naudoti ir namie.

 

Kuo unikali TTV LIFT PEEEL sistema?

TTV LIFT PEEEL neadatinės mezoterapijos priemonių formulės unikalios tuo, kad savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių (epidermio, į insuliną panašaus, keratinocitų ir fibroblastų augimo faktorių, tioredoksino) ir biomimetinių peptidų. Kadangi šios medžiagos yra tapačios žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, todėl jų pagrindu sukurti TTV LIFT PEEEL veikliosios medžiagos įsilieja darniai į natūralius biocheminius odos procesus ir yra visiškai saugūs, nesukelia alerginių reakcijų.

 

Kaip veikia TTV LIFT PEEEL sudėtyje esantys augimo faktoriai?

Serumų sudėtyje esantys sintetiniai augimo faktoriai ir biomimetiniai peptidai prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius ir spartina odos atjaunėjimo procesus. Skatindamas naujų odos ląstelių augimą, epidermio augimo faktorius (SH-EGF) mažina ir lygina raukšles, o dėl energizuojančio ir revitalizuojančio poveikio pagerina odos toną, suteikia jaunatviškumo. Į insuliną panašus augimo faktorius (SH-IGF1) stimuliuoja odos ląstelių augimą, skatina elastino ir kolageno sintezę, todėl oda tampa elastingesnė, o senatvinės odos dėmės mažiau pastebimos. Raukšles lygina ir nuo jų saugo fibroblastų augimo faktorius (SH-bFGF), kuris stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę. Pagrindinių odos epidermio ląstelių keratinocitų augimo faktorius lygina raukšles, spartina odos ląstelių atsinaujinimą, todėl oda tampa lygesnė ir šviesesnė. Fiziologinis odos baltymas tioredoksinas saugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso, patiriamo dėl senėjimo ir neigiamo aplinkos poveikio.

 

Kodėl TTV LIFT PEEEL biomimetiniai peptidai yra labai veiksmingi?

TTV LIFT PEEEL sistemoje naudojami penki biomimetiniai peptidai pasižymi labai plačiu fiziologiniu poveikiu giliausiuose odos sluoksniuose, į kuriuos patenka nano kapsulių dėka.

Biomimetiniai peptidai - iš kelių amino rūgščių, tapačių žmogaus organizme sintetinamoms, sudaryti baltymai, veikdami kartu su augimo faktoriais, lėtina odos senėjimą.  Jie geba prisitvirtinti prie ląstelių receptorių ir genų transkripcijos lygmeniu reguliuoja keratinocitų ir fibroblastų veiklą. Klinikiniais in vivo tyrimais patvirtinta, kad biomimetiniai peptidai skatina fibroblastus (kolageną sintetinančias ląsteles), aktyviai daugintis. Po dviejų savaičių histologiškai odoje stebimas tankesnis kolageno skaidulų tinklas, pačios skaidulos būna storesnės1.

TTV LIFT PEEEL  sistemoje naudojamas neuropeptidas atpalaiduojančiai veikia odos raumenines skaidulas, todėl lygina raukšlės. Dermos ir epidermio jungtį stiprinantis peptidas stangrina odą, gerina jos mitybą, saugo nuo pažeidimų ir senėjimo. Tripeptido (argininas, fenilaninas, lizinas) poveikis pasireiškia dermos sluoksnyje: aktyvinama kolageno sintezė, tankėja tarpląstelinis audinys, fibroblastai saugomi nuo toksinų bei laisvųjų radikalų poveikio, o tai užtikrina odos elastingumą ir stangrumą. Kiti biomimetiniai peptidai skatina hialiurono rūgšties, labai svarbios odos drėgmės palaikymui, sintezę. Biomimetiniai peptidai taip pat skatina pagalbinių kolagenų baltymų (dekorino ir liumigano) sintezę, dėl ko akivaizdžiai pagerėja odos struktūra, ji tampa tvirtesnė, pilnesnė, jaunatviškesnė.

 

____

Cosmeceutical product consisting of biomimetic peptides: antiaging effects in vivo and in vitro, Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology, 2017, vol. 10.