Vieni šią procedūrą vadina „Rūgštiniu pilingu“ - kiti cheminis odos šveitimas, kaip pavadinsi taip nepagadinsi, gal tik google paieškoje rasi daugiau infomacijos vesdama vienoki ar kitokį raktažodį. Ši procedūra yra viena iš populiariausių procedūrų, skirtų odos būklės gerinimui. Rūgštinių pilingų procedūra pirmiausia išpopuliarėjo dėl galimybės akivaizdžiai atjauninti odą, padėti tiems, kurie kenčia dėl aknės (spuogu) ir jų pasekmių, bei panaikinti pigmentines dėmes.

Rūgštinio pilingo procedūros metu rūgšties pagalba sunaikinamos jungtys tarp ląstelių ir pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. To dėka, oda ataugina naujus, sveikiau ir gražiau atrodančius audinius. Pašalinus paviršinį odos sluoksnį giluminiuose jos audiniuose paskatinama – elastino ir kolageno gamyba,o tai užtikrina akivaizdu odos atjauninimą.

Žinoma tikėtis panaikinti gilias, išsisenėjusias raukšles būtų naivu, čia į pagalba reiktu telktis kitas estetinės medicinos procedūras, bet panaikinti smulkias raukšleles ar kitaip tariant „išsinerti iš odos“ tikrai įmanoma ir netgi specialistų labai rekomenduojama.

Tad keliaukime prie klausimų kurie kyla Jums:

Ar tinkama ir ar reikalinga ši procedūra man?

Tinkama - jeigu siekiate išlyginti mažas raukšleles, sumažinti netolygią odos pigmentacija, panaikinti pigmentines dėmes, turite acne (spuogų) arba likę randeliai po acnės, sumažinti porų kimšimąsį, sutraukti poras, pagerinti odos struktūrą (švelnesnės, šviesesnės, lygesnės odos efektas). Tad jeigu Jūsų netenkina šie odos trūkumai – procedūra Jums tinkama. Ši procedūra netgi tinkama moterims turinčioms rozaciją, bei jautrios, plonos odos savininkėms.

Kokios naudojamos rūgštys ir kaip atrasti tinkamą?

Žodis „rūgštys“ nekelia labai malonių asocijacijų. Bet malonu tampa patekus į profesionalias kosmetologės rankas, kuomet ji parenką Jums tinkamiausią „rūgštį“, o rezultatas pranoksta lūkesčius. Mūsų klinikoje naudojama „Ameson“ aukščiausios kokybės graikų kosmetiką. Tad trumpai apie pagrindines rūgštis (bendram išprusimui):

  • Glikolio rūgštis - tinka esant hiperkeratozei, raukšlėms, odos stangrumo praradimui, papilkėjusiai odai, pigmentinėms dėmėms, fotosenėjimui.
  • Pieno rūgštis - esant jautriai ir sausai odai, smulkioms raukšlėms, tamsiams fototipui, rozacijai
  • Migdolinė rūgštis – tinka esant jautriai ir į spuoguotumą linkusiai odai, rozacėjai, tamsiam fototipui, smulkioms raukšlėms, melasmai, išsiplėtusioms poroms, seborėjai, pigmentinėms dėmėms.
  • Salicilo rūgštis - Tinka esant į aknę linkusiai odai, seborėjai, išsiplėtusioms poroms
  • Azelaino – salicilo rūgščių mišinys - Tinka esant aknei, seborėjai, išsiplėtusioms poroms, randams po aknės

Kada galiu tikėtis rezultatų ir kada tinkamiausias laikas atlikti procedūrą?

Kaip ir kiekvienai procedūrai reikalingas kursas, iš tikrųjų ir nuoširdžiai pasidžiaugti rezultatais, tad:

Rekomenduojami: 6 seansai, su minimaliais 2 savaičių intervalais tarp seansų.

Palaikymas: 1 seansas kas 4 mėnesius

Ir tuomet džiaugiames rezultatais ir rašome atsiliepimus, tik tada kaip išvaikštome visą procedūros kursą ir klausomės kosmetologės rekomendacijų. Dažnas mėgsta „pasmerkti“ procedūrą po pirmo karto ir dalintis rezultatų „nebuvimu“ draugų rate. Keiskime įpročius - ir pletkus paverskime faktais.

Tad laukiame Jūsų apsilankant rūgštinių pilingų procedūroje jau dabar, nes ruduo pats tinkamiausias laikas atnaujinti odą po vasaros. Ir tikrai nesijaudinkite papildomo pasiruošimo šiai procedūrai tikrai nereikia, o po procedūros 2 sav. būtinai naudokite SPF 30 – 50 apsauginį kremą, taip pat reikia vengti tiesioginių saulės spindulių, karštų patalpų, pirties, saunų, nes tai gali sustiprinti poveikį, sukelti nemalonių ir nelauktų odos reakcijų.

Laukiame!